Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cukormókust vagy Csíkos mókust?

Cukormókust vagy Csíkos mókust?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek cukor vagy csíkos mókust válasszak? melyiket lehet jobban megszeíditeni és hogyha kiengedem nem veri e le a dolgokat melyik " nem harap " értitek melyiket lehet jobban "gyöntölni" melyik marad meg az ölembe vállamon stb.
2011. ápr. 5. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a cukormókus nagyon aranyos, de nem bírja egyedül. Muszáj neki másik mókus is.
2011. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
előző vok. Barátnőmék cukormókusa depressziót kapott attól, hoyg csak ő volt mókus. A depressziótól meg cukorbajt, és kimúlt. Csak szólni akartam.
2011. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A cukormókusnak, ha kialakítasz a zsebedben egy kis "erszényt", tehát kibéleled valamivel, akkor beleszokik, és ha kiengeded bebújik oda.:) nagyon édes, de kicsi korától el kell kezdeni magadhoz szoktatni. Én erről a depresszióról még nem hallottam, de biztosan úgy van, úgyhogy ha van rá keret, akkor kettőt vegyetek.

jah, és jó nagy ketrec kell neki, magas, és tágas. Nem akkora, mint egy hörcsögnek, vagy tengerimalacnak, annál jóval nagyobb.

2011. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csíkos volt. Hiperaktív volt szerintem, mert egész nap meg sem állt. Gyömöszkélni sem tudtam, mert folyamatosan repdesett a szobában. Ráadásul egyik napról a másikra megvadult, de úgy, hogy nem bírtam visszaszoktatni magamhoz. Szó szerint rám támadt. Tenyésztő azt mondta, hogy előfordul ilyen.

Mindezek ellenére tündér volt. Amíg nem volt vadállat, elszaladgált a szobában és amikor megunta visszament a ketrecébe.

2011. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem egy csincsilla ketrecem van 2 szintes szerintem abba elfér . az állatkereskedésben azt mondták h mind a 2-t meglehet szoktatni magamhoz DE a cukormókus nem szereti a fényt ezért csak este jön elő :S tehát azzal nem tudok "játszani".A csíkosra nem mondott semmi különösebb dolgot.Meg a cukormókusnál a hímnél van egy kis illatmirigy a fején attól is "félek" hogy büdös meg, hogy ha hozzáérek baja lenne
2011. ápr. 5. 15:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogyha ivartalanítod a hímet, akkor kevésbé érződik a szaga és nem jelölget.

Otthon vagy egész nap? Csak azért, mert ha nem, csak délutántól, akkor kora este még tudsz játszani a cukorral, amikor meg nem vagy otthon, úgyis alszik. Ébreszteni meg hajnalban a csíkos is ébreszt.

2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

14 éves vok suli utántól itthon vagyok és hát nem tudom annyi sok pénzem nincs :S :) hogy még ivartalanítsam is.

és a csíkos mókusról mit tudtok? elszaladgálna a vállamon meg így rajtam mint a cukor :d?

2011. ápr. 5. 16:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy mókust akarsz?

őket nem olyan könnyű ám megszelidíteni

2011. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen biztos :D volt már sünöm az nem jött be annyira aludt mindig volt csincsillám azt meg nem tudtam simogatni mert kényes a szőrére van most nyulam amit apám nem enged a házba ki akarja tenni nekem úgy meg nem jó :S nem tudom simogatni stb. ja meg kiskoromba volt tengeri malac az cuki volt csak büdös volt és ...a nyula is azért akarja kitenni mert "büdös a nyúl húgy" ezzel őt idéztem

és azt mondta h mókus lehet helyette( mást meg igazán nem is árulnak az állatkereskedésbe csak egeret meg patkányt meg degut meg hörcsögöt ami emlős )

2011. ápr. 6. 14:01
 10/18 A kérdező kommentje:
jah meg mongúz-t de az drága ( 130.000 )
2011. ápr. 6. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!