Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha 2 hónapja nálam van egy...

Ha 2 hónapja nálam van egy kb. fél éves hörcsög. Mi lehet az oka, ha tartózkodik tőlem? Mennyit és hogyan foglalkozzak vele, hogy kezesebb legyen?

Figyelt kérdés
Este ha "beindul", akkor feljön a kezemre, de inkább kerekezik. Máskor nem érdekli a kezem.
2011. ápr. 5. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Simogasd, adj neki kézből enni, de engedd hogy elvegye, pl mogyorót, de kicsit, almát, sajtot, paradicsomot szerette nekem.

Bár sajnos mindkettő meghalt, nem tudom hogy miért, nem hiszem h betegek voltak, állítólag azért mert sok vizet ittak a tápra és felpuffadtak. hát nemtudom xD

2011. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg tudom simogatni meg engedi, hogy kézből etessem, de kajával nem tudom felcsalogatni a kezemre, meg elég ijedős. Más állat nincs a lakásban. Nem érzem, hogy megbízna bennem.
2011. ápr. 5. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Első: A hörcsögöket ezért nem itatjuk! Gyümölcsökből szerzik be a folyadékot... Kérdező: Azért tartózkodik mert eddig nem volt sok foglalkozásban része, türelmesen próbáld a kezedből etetni, simogatni és vedd ki gyakran futni, azt nagyon szeretik és kis időn belül kellemes élményeket párosít a kezedhez! Nem fog tőle félni.
2011. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem volt dzsungáriai törpehörcsögöm első 3 napba csak a helyén volt, hogy szokja a környezetet de utána feljött a kezembe mászkált rajtam. Nem szoktam első nap már piszkálni hisz új környezetben van meg kell szoknia.



Bár volt 2 aranyhörcsögöm na őket megszelídíteni se lehetett. Senki se mert hozzájuk be nyúlni egyszerűen már oda kaptak az emberkézhez. Így hát vissza vittem őket az állatkereskedésbe. =/

2011. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!