Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért halhatott meg a hörcsögöm?

Miért halhatott meg a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Volt egy hím hörcsögöm vettem hozzá egy nőstényt akivel pár nap múlva párzott is eljött az idő hogy fialjon látszott a hasán is hogy vemhes de elkezdett rángatózni és pár óra múlva meghalt vettem egy másik nőstényt és ő is ugyanígy járt a fialás napján meghalt mitől halhattak meg?
2009. febr. 28. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak a neten, "állatorvos válaszol", linkek, ott kéne megkérdezned valami szakembert. Arany vagy törpehöri amúgy?

2009. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aranyhörcsög volt
2009. febr. 28. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Változatos volt az étrendje? A hörcsögnek vemhesség ideje alatt sok fehérjére van szüksége, é vitaminokra.
2009. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az étrenddel van baj, az nem így hal meg.

Szegény höri :(

2009. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Véleményem szerint vetélés okozhatta a problémát. Náluk ez sokszor az életükbe kerül, sajnos! Ha állatkereskedésben vásároltad a hörcsögöket - ott ugye nem tudják megmondani a korukat - az is előfordulhatott, hogy egy idős példányt vásároltál, és ezért okozta a vesztét. Sajnos fél éves kor után már nem lehet megmondani, hogy mennyi idős.

Ha azonban hobby-tenyésztőtől vásárolsz, ő biztosan megmondja neked, hogy mennyi idős az állatka amelyiket meg szeretnéd vásárolni.


Remélem tudtam valamennyit segíteni. Aranyhörcsögöket tenyészek hobby szinten.

2009. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!