Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondanátok egy olyan embert,...

Mondanátok egy olyan embert, aki MSN-en gyakran elérhető és ért a hörcsögpároztatáshoz?

Figyelt kérdés
Kéne egy szakember, de tényleg szakember, aki MSN-en gyakran elérhető és nem csak az általános infót tudná mondani, hanem hogy mi alapján kell választani nőstényt, szülés utáni események, röviden egy tapasztalt ember, aki ért a dzsungáriai törpehörcsögökhöz.
2011. ápr. 7. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és más hörcsögös dolgokban is kéne a segítség.
2011. ápr. 7. 14:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem voltak hörcsögeim, mindegyik sikeresen beterhesedett, bár lehet,hogy nem ez a legmegfelelőbb kifejezés.

Én nem figyeltem, hogy milyen a nőstény, hanem tetszett s kész. A lány hörcsögök sokkal harciasabbak, harapósabbak, a fiúk meg lomhábbak, lustábbak, s ritkábban harapnak. Az első terhesség során a lány könnyen megeheti a kicsinyeit, de a tapasztalatlanság miatt, a következő terhességnél általában már kannibalizmust nem tapasztaltam. A szülés után célszerű szétválasztani őket, ugyanis a nőstény megy a fiú hörcsögre, ha a kicsik szabadon vannak(ami nincs, de ha lenne) akkor az apa is képes megenni a kicsinyeit.Szerintem a törpehörcsög és a normál hörcsög között csak méretbeli különbség van, viszont több ismerősömnek törpe hörcsögük van,s egyik sem számolt még be kicsikről. Az egyiknél egy év után sem történt semmi sem, majd a nőstény megdöglött. Ötlet nincs, én csak azt írtam le, amit a normál hörcsögöknél tapasztaltam.Mivel törpe hörcsögöt nem tartottam, ez miatt msn-t sem írok ki, hiszen ki tudja, hogy milyen sajátosságok vannak a törpe hörcsögöknél(szerintem semmi, de ki tudja).

2011. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, nyugodtan felvehetsz:)
2011. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!