Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyuszival hogyan lehet...

Egy nyuszival hogyan lehet játszani?

Figyelt kérdés
A kutyánál oké, dobálod neki a labdát meg ilyenek... Macskát lehet hülyíteni mindenféle játékokkal. A nyuszival is lehet valami hasonló módon játszani?
2011. ápr. 10. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy vadnyulam volt...mindig tapsoltam neki és odajött hozzám.:D
2011. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Be lehet tanítani barátnőm nyuszija trükköket tud!
2011. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Mi olyat játszunk, amikor kimegyek a konyhába, ahova neki nem szabad utánam jönni, hogy mégis utánam oson, akkor rászólok, és elrohan. Pár pillanat múlva megint jön, és én ismét rászólok. Ezt akármeddig tudjuk játszani. Meg addig piszkáljuk, amíg röfögni nem kezd, és úgy csinál, mint aki támad, és megint elrohan. Visszahívjuk és kezdjük előröl. Szerintem egy nyuszival annyira nem lehet játszani, hiszen nem ragadozó, főleg csak simogatom.
2011. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyém papírhengert dobál, kitépi a kezemből eldobja, majd várja, hogy megint a kezembe vegyem... vettem neki fajátékot, csengővel a közepén, annyira nem mozgatja, most néztem neki kongot, amit meg lehet tölteni, és ahogy dobálja, ki tudja szedegetni magának, az valószínű izgalmasabb játék lesz... meg kergetőzni szokott a kutyával, olyankor nagyon arik
2011. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ceruzákkal játszottunk... kiraktuk elé, felvette, eldobta... megint odaraktuk, ugyanez...:) Néha a kezünkben tartottuk a ceruzát, és ő meg huzogatta..:)
2011. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!