Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vegyek olcsón nagy nyúlket...

Hol vegyek olcsón nagy nyúlketrecet?

Figyelt kérdés

Max 5000 Ft-ért tudok venni valahol?

1 db nyuszinak kellene egy elég nagy ketrec..


2011. ápr. 11. 16:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

teszvesz/vaterán is min 7000 ft egy ekkora ketrec.

Kissebbe én sem akarom rakni, szerintem ez a minimum...

2011. ápr. 12. 06:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg de én kisebb ketrecben tartom.Igaz az enyém kint van non-stop.WC-re oda megy vissza.Ott van a táp, a széna és a víz.Nekünk így jött be.
2011. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi 5000 forintért vettük a 100x50-es ketrecünket egy használtcikk-kereskedőnél. Kicsit ki kellett sikálni, de más baja nem volt. Ha újdonatúj nyuszitartó leszel, holnaptól lesz akció a Fressnapfban, 10000-ért lehet majd kapni akcióban kapni egy készletet: 100x55-ös ketrec, etető, itató, ház, egy adag kaja és alom van benne.
2011. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, 7000-ért én már 120x60asokat veszek :) Csak ki kell várni, nyilván nincs fent mindig megfelelő ketrec megfelelő áron, gyakran kell nézni, és akkor megtalálod a jókat.

Amúgy meg ha ötezred van rá, akkor van hét is. Ha meg nincs, akkor gondolkodj el rajta, hogy mi lesz, ha megbetegszik a nyúl, akkor is majd mondod a dokinak, hogy ötezerig kezelje, aztán vagy megdöglik, vagy nem...?

2011. ápr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem fogom azt mondani, mivel azt a szüleim fizetnék.

Nekem meg a megtakarított pénzemből kell vennem ketrecet, ami 10.000 Ft, és minél kevesebbért szeretnék ketrecet venni, hogy több maradjon másra.

2011. ápr. 13. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!