Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg van ilyen? Hogy a...

Tényleg van ilyen? Hogy a hörcsögnek hidegben lelassulnak az életfolyamatai, de aztán újra beindul.

Figyelt kérdés

Elvileg van ilyen, és melegben "regenerálódik". Pár órája ilyesmiképpen találtam a hörimet (először egyáltalán nem mozgott, majd kicsit felébredt, de azt hittem mindjárt meghal), de most úgy néz ki, hogy teljesen jól van. (Adtam neki enni, inni zöldséget, meg melegebb helyre tettem.)

Azért volt fura, mert tény, hogy mostanában hidegebb van, de már egy jó ideje, a hörcsög meg előbb nem produkált tüneteket...


2011. ápr. 16. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
a mezei hörcsögökkel amik kint élnek szabadon, azoknál igen. De ezek a hörcsögök amiket tartunk ketrecben/terráriumban ők nem ilyenek, ők hamarabb megfáznak és meghalnak
2011. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz, mert örökre elaludhat. :( Hidd el, tudom :(((
2011. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!