Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a tapasztalatok a mókus...

Mik a tapasztalatok a mókus tartásával? Tart valaki otthon mókust? Szeretnék mókust tartani és érdekelnének a tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Szeretnék mókust tartani, olvastam is ezzel kapcsolatban az interneten, de nem sok olyan oldalt találtam, ahol ezt a témát komolyabban kifejtik, ezért olyan emberek válaszát várom, akiknek már volt vagy van mókusa és tudna segíteni nekem, mint kezdő gazdinak a tartásában. Nagyon sokat segítenétek vele. Olyan kérdéseim vannak, hogy naponta mennyit kell vele foglalkozni, el lehet-e vinni sétálni, kell ilyenkor hám hozzá mondjuk. De bármilyen hasznos információnak örülök.
2011. ápr. 18. 19:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Üdv, Nekem rengeteg csíkos mókusom volt, szibériai, amerikai! Tapasztalataim nagyon édes imádni való állatkák sétáltatni csak úgy ha szelídek nem arra a szelídségre gondolok, hogy elveszi a kezedből az ételt hanem arról amikor bármikor megengedi, hogy megfogd. Bocsánat, hogy hirtelen félbe szakítom a mondatot, d elmondanám a sok retardált idiótáknak,hogy az illető nem nagy Vörös hanem egy aranyos csíkos mókust akar tartani. Na szóval vissza térve a sétáltatás vacerás napi 1-2-3 óra az ajánlott ahoz hogy ugye pl.: sétáltassad. Igen a sétáltatáshoz kell hám különben volt nincs kiváncsi állatok. A ketrec meg van? Ha nincs akkor elmondom, hogy egy méteres kell magasságban szélességben pedig kb 30-50 cm nekem boltíves ketrecem van. Sokat isznak. Ki kell tapasztalni mt szeretnek a legjobban én Pl most fogok neki csinálni egy kis tortát

ezt egy évben egyszer adok neki hiszen mégis élőlény tejszinhabra teszek 2db szőlőt rá tejszinhab és arra egy málna nagyon szereti :) enni is szeret de főleg raktározni egy évben egyszer takaritsd a kaját egy sarokba piszkít tehát a takaritás nem macerás. Heti 2ször kell tisztítani ezek a fontos dolgok ha Bármely kérdésed lenne még akkor írjál priviben soks sikert! :)

2014. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Baromfifarm ***** válasza:

Szibériai csíkos mókus:


[link]



Ez nem tudom hogy milyen mókus:


[link]

2021. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!