Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis nyuszik kölcsönbe?

Kis nyuszik kölcsönbe?

Figyelt kérdés

honnan tudnék kis nyuszit szerezni, de csak kölcsönbe?

húsvét alkalmából szeretném adni a lányomnak meglepetésként, de csak egy hétig szeretném, hogy nálunk legyen.


2011. ápr. 18. 22:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Végre egy téma, ahol mindenki egyet ért...:)
2011. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer csináltak ilyen "meglepetést" a szüleim...és írtó sz@r érzés volt, mikor elvették tőlem. Még most is a fáj szívem mikor arra gondolok hogy 3 nap folytonos sírás után apám meggondolta magát és azt mondta visszahozza... aztán kiderült addigra levágták a nyuszit...na még egy hét sírógörcs ...nesze neked húsvét! Azóta úgy rühellem ezt az ünnepet ahogy csak lehet!


Ha jót akarsz a gyerekednek, ilyet ne csinálj vele! Vagy kapjon örökbe egy nyuszit vagy inkább vegyél neki plüsst!


Akkor 8 éves voltam, most 28 ...

2011. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22:27 jaajj ez nagyon szörnyű :(:( Mondjuk ilyen esetben szerintem megengedhető ha elferdítik a szülők az igazságot, pl megkapta egy másik gyerek..
2011. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt gyerekként, akármit mondanak, nagyon rossz átélni... Megkapja, megszereti és elveszik tőle. Inkább olyan ajándékot kapjon amit megtarthat.
2011. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze, de ha már megtörtént, szerintem nem kéne elmondani egy kisgyereknek hogy levágták a szeretett nyusziját. Kevésbé fájó ha abban a tudatban él hogy egy másik gyerek ugyan úgy szereti a kis állatkáját mint ő. Kérdező, ha ezek után mégis úgy döntenél, hogy kölcsönözni akarsz nyuszit, nagyon kérdezd ki, hogy mit adtak neki enni, mert annyira érzékenyek ezek a kis állatok hogy még azt is nagyon megsínylik, ha hirtelen mással etetik őket. Pl ha nincsenek hozzászokva a zöldséghez meg a fűhöz, bele is pusztulhatnak, ha sokat kapnak. Azért remélem meggyőzött a sok negatív vélemény
2011. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Így tanítod felelősségre a lányodat? Egy élő, érző lényről van szó, nem arra való, hogy 1 hétig agyonnyúzzák aztán kipaterolják. Akkor vagy nézz utána a tartásának, szerezz be felszerelést és tartsátok meg, vagy ne kapjon élő nyulat. Vegyél egy aranyos plüssnyulat, és menjetek el valami húsvéti programra, szerintem sok állatos szervezet csinál vmi rendezvényt, ahol nyuszizhat egy kicsit.
2011. ápr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tessék, inkább menjetek el ide: [link]
2011. ápr. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy húsvéti törpehörcsögöt :)

Az kisebb, könnyebb tartani hosszútávon.

2011. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeirntem meg a kérdező ne vegyen élő állatot. Plüssnyúl.
2011. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!