Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a véleményetek ha az...

Mi a véleményetek ha az emberek vadállatokat tartanak "otthon"? Angol fogalmazásba kellene. Miért jó és mik a hátrányai az állat szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem semmi esetre sem jó. Benne van a nevében, hogy VAD. A természetben, kötöttségek nélkül érzi jól magát és nem fogságban. Nem képes alkalmazkodni az emberhez, nem kell az állatokat minden esetben magunkhoz szoktatni, meg kell hagyni nekik a természetes környezetüket. Illetve az ember számára is inkább veszélyes. Kiszámíthatatlanok lehetnek. Gondolj bele...tartasz otthon egy vaddisznót, vagy őzet. Simán neked megy ha épp olyan kedve van (személyes tap.) VAgy ha szélsőségekre gondolsz pl.: oroszlán (?)... milyen az már?
2010. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi igazad van...sztem is hülyeség meg veszélyes...jajj csak ezt angolul le kell irni:((((
2010. márc. 19. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Kezdd el úgy szerintem hogy : In my opinion it isn't a good thing. Wild animals should live free, in the nature. If they can't live so, they won't be happy, fit and healthy. It isn't normal. And it's dangerous for people, because these animals are wild and they can attact and eat people. Stb.

Remélem tudtam segíteni :P

2010. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj..nagyon szépen köszönöm:D:D
2010. márc. 19. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!