Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy denevért de a...

Acidblackcherry kérdése:

Találtam egy denevért de a szárnya tuti hogy el volt törve, Ti mit csináltatok volna egy törött szárnyú denevérrel? Mert evett ivott meg úgy jól el volt viszont tuti hogy fájt a szárnya, nem tudom hogy jól tettem e hogy levittem az állatkórházba

Figyelt kérdés
kb 4 napig nálam volt és konzerves kutyaeledellel etettem meg tejjel, imádta. Viszont anyám miatt le kellett vinni az állatkórházba, szerintem megölték.
2011. ápr. 21. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
mikor bevitted az állatkórházba mit mondtak mit fognak vele tenni?? sztem sem ölték meg, anélkül hogy megnézték volna gyógyítható e. ha nem akkor elaltatták, de ez volt neki is a legjobb!
2011. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
megkérdeztem de azt mondták hogy még nem tudják mit csinálnak vele csak betették egy karton dobozba .
2011. ápr. 21. 19:01
 13/15 Platypus ***** válasza:
Az állatkert sem jobb, törött lábú rozsdafarkút vittem be, és elaltatták, mondván már sosem lesz életképes a természetben. Ha ezt előre tudom, megtartottam volna és etettem volna élete végéig. Mondjuk az meg törvénytelen, mert védett állat, ahogy az összes denevér is. Hülye helyzet.
2011. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél mert legalább te haza vitted és gondoskodtálrólla más ember nem nagyon tette volna ezt meg vele.
2011. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
én is etettem volna szívesen élete végéig , még ha nem is tudott volna repülni , de ez van tényleg hülye helyzet. és köszi
2011. ápr. 26. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!