Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb mennyibe kerül az az oltás...

Kb mennyibe kerül az az oltás amit nyulaknaknak szoktak adni szunyog csípés ellen? Milyen gyakran kell ismételni?

Figyelt kérdés
És ettöl nem csípi meg a szunyog, vagy ugyanugy megcsípi csak nem lesz beteg?
2011. ápr. 21. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet venni ilyen kis tasak szerűségba 1500ft körül de az 20nyuszira elég és neked kell beoltani.A szúnyog megcsípheti csak nem lesz beteg =)
2011. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá, hogy hogy kell. Valószínüleg állatorvost hívok segitségül...:)
2011. ápr. 21. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz fordulj, az beadja neki a kombinált oltást. Véd a szúnyogok által terjesztett myxomatózis ellen és a vérzéses megbetegedés ellen is. Ha meg is csípi a fertőzött szúnyog, nem kapja el a kórt. Fél évente be kell neki adatni. Ha még sohasem kapott, az orvos először beadja, majd 2-3 hét múlva ismétlő oltást ad. Utána viszont már elég fél évente menni oltásra. Az árában nem nagyon tudok segíteni, attól függ, hol laksz. Egy vidéki kisvárosban 1500-2000 a kombinált, Budapesten 3500-4000-et is elkérnek érte. Mégis érdemes beoltatni, mert mindkét kór halálos a nyuszik számára.
2011. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző, akkor 2x3-4 ezerbe kerül az oltás nekik évente?
2011. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy orvost. 6000Ft a kombinált...
2011. ápr. 22. 14:43
 6/7 anonim válasza:
nem aktuális már ugyan, de gondolom minden évben oltod a nyuszidat, szóval leírom. Vannak alciós oltónapok, ezeket keresgéld, budapesten is már 2000 ft-ért beoltathatod kombinált oltással a nyuszidat. én pl 4 napja voltam ilyen akciós oltáson a nyuszimmal a 11. kerüeltben.
2011. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem kapta meg, de ez az első oltása. Csak 10 hetesen lehet. DE találtam egy helyet, ahol 1600Ft, és mindig ennyi:D
2011. ápr. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!