Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Légyszives írjatok le mindent...

Simi78 kérdése:

Légyszives írjatok le mindent az aranyhorcsogokrol! Kb. milyen vastagságú rés legyen a ketrec oldalain amin nem tud kiférni? Surgos!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Centire pontosan nem tudom megmondani,de kb. az a jó amin ép,hogy átfér a mutatóujjad.(remélem érted) Mivel a hörcsögök,közeli rokonságban vannak az egerekkel,nagyon összetudják magukat húzni,és a legkisebb réseken is képesek átpréselni magukat,szóval minél kisebb vastagságú rés van a ketrec oldalán annál jobb.
2011. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a válaszod esetleg aki tud még valamit az aranyhorcsogokrol az írja le kérem minden fontos dolgot pl.hogy harapnak-e stb. A válaszokat elore koszonom !!
2011. ápr. 24. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. harapni nem aharpnak vagyis nevels kérdése. Egyik ismerősöm kislányának vett,aki szegény jószágot agyon nyúzta még egyszer el is dobta,na ő harapott. Enyém soha sem harap,de arra kell vigyázni,hogy ha enni adsz neki,ne maradjon olyan a kezed,mert ha megérzi rajta a kaja szagot akkor bizony beleharap,de nem vészes.Érdemes neki mókus keret venni,azzal leköti magát és nem hízik el. Vegyél neki itatót,mert az tév hit,hogy a hörcsögök nem isznak. Én aranyhörim nagyon sokat iszik. Ha kertes házatok van,nyáron vidd ki egy kicsit (fél órára) a fűbe,mert szeretnek szaladgálni,esetleg enni,de oda kell figyelni,hogy mit eszik meg. Citrus féléket(narancs,citrom,mandarin stb.) nem szabad adni nekik,mert felfúvódnak. Nagyon kell vigyázni,hogy le ne ejtsd,mert ha leesik könnyen daganat alakulhat ki az esés következménye kép.Magvakat mindennap kell adni nekie gy keveset,és gyümölcsöt. Én ritkán(heti 1x) egy kis csokival szoktam meglepni. Remélem segíthettem! :)
2011. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen nagyon sokat segítettél :)
2011. ápr. 24. 20:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni hogy honnan tudom hogy fiú vagy lány lécci ha tudtok akkor képet !!
2011. ápr. 24. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Az interneten le van írva minden az aranyhörcsögökről, javaslom, használd a google-t...
2011. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen már megtaláltam a választ !
2011. ápr. 25. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
meg rakhatsz be neki wc-papir gurigát!azt biztos fogja szeretni és legalább miközben rágcsálja efoglalja magát és nem unatkozik annyira!meg amugy érdemes kiskorában megvenned mert akkor még kicsi és könnyebben megszok téged:)
2011. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!