Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol birok patkányt venni...

KicsiSráác ^____^" kérdése:

Hol birok patkányt venni Topolya közelében?

Figyelt kérdés
Szerbiai fiú vagyok,és az egyik ismerősünk akar nekem venni 1 pár patkányt...És,hát nem tudom,hogy Topolya közelében hol birok venni ?!?!Tudtok segiteni ??
2011. ápr. 26. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd az apróhirdetéses oldalakat, tenyésztőtől vegyetek, fővárosban, nagyobb városokban gondolom akad valaki aki foglalkozik ezzel. Nekem is 80 km-t kellett utaznom érte, de nem bánom, mert megérte.

Kereskedésben is lehet kapni, de azok javarészt beteg állatok, rengeteg gonddal jár, és az sem biztos hogy kézhez tudod szoktatni. Nekem 1 év alatt nem sikerült, még mindig harap és fél tőlem, de a másik amelyik tenyésztőtől van, az nagyon barátságos, teljesen más a kettő. Szóval tenyésztőt keress valahol. Nem tudok szerbül szóval én nem tudok neked keresni:D

2011. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem baj,hogy nem tudsz...Mert én se tuok xĐ...A nevelőapámnak van egy barátja aki bűvész és ilyenekkel foglalkozik,csak most neki is meghalt az összes patkánya..De mondta,hoggy Belgrádban(főváros)van egy ember akinek van !...ÉS ő azt felhivja és majd jönnek...Busszal 3-4 óra ide az út...
2011. ápr. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!