Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszitartók! Vicces sztorik...

Nyuszitartók! Vicces sztorik a nyuszikról? Meséljetek a nyuszitokról is

Figyelt kérdés
Az enyém ilyen édi kis fekete, a fülei végei így félig lekonyulnak, és olyan mint egy kutyus. Mikor hallja, ogy jövök, jön az ajtajába, és puszit is ad. Ha éhes, rángatja a tálját. Ma cseréltem neki a vizét, és kiszedtem a tálat, hát nem az volt az első dolga, hogy felborította? :D
2011. ápr. 26. 17:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekem csak volt nyuszim, kb 10 éves koromban. (most vagyok 20) Feketefehér foltos volt, meg a fenekén volt egy fekete V betű:)

Mi a kertben tartottuk, mert Húsvétra kaptam, és nem is volt ketrec. Tyúkrácsból csináltunk ilyen kör alakú kerítést amiből nem tudott kimászni, és azzal rakosgattuk mindig arrébb mert ilyen kísértetiesen kör alakúra 1 centisre rágta a füvet mindenhol:D Úgy nézett ki pár hét alatt a kert mintha UFO-k szálltak volna le hozzánk:D Nagyon helyes kis nyuszi volt:)

2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ugyan nincs nyuszim de az unokatestvéreméknek van és mikor kisebb voltam és ott voltunk náluk megmutatta a nyusziait és mondta hogy meg is lehet őket fogni és ahogy vettem ki az egyik lekakilt .
2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A 2.-nak: Utána szerencséd lett? :D Az 1.-nek: Édes lehetett. Legalább nem kellett füvet nyírnotok :D

Mind a 2 sztori tökjó :D

2011. ápr. 26. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nyuszi szokott répát kapni, meg a kutya is. Nos, a kutyának elfogyott a répája egyszer, én meg közbe takarítottam ki a nyuszi ólját, a nyuszi addig ugrált a kertbe, a kutya el volt eresztve ő is a kertbe, erre csak azt vettem észre, hogy a kutya bemászott a nyuszi ólba, s fekve eszi a nyúl répáját. A kutya bár ki lett zavarva, de nem hagyta ott a répát, vitte magával. Amikor végeztem, s észre vettem hogy a nyúl elfáradt, akkor vissza tettem.

Megszeppenve kereste a répáját,szegénykét megsajnáltam. Hoztam volna ki a répát, a kutya észre vette, s addig kunyerált, míg megkapta a répa egyik felét.

Azóta szegény kutyus medöglött..:(De mindig is emlékszem rá, amikor elrohant a répával, vagy a nyúl búzáját akarta megenni, meg ilyenek...Különleges kutya volt.:(

2011. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyet... Egy kutyus répát eszik... :D Sajnálom, hogy elpusztult :(
2011. ápr. 26. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
100 ilyen sztorim van, de csak egyet írok. Megtanulta, hogyan kell a ketrec ajtaját kinyitni. Már lefeküdtünk, egyszer csak arra ébredtünk, hogy ránk ugrott az ágyban. Szereltünk egy kulcstartóhoz való karabinert a ketrecajtóra. Egyik reggel megyek ki, sehol a nyuszi a ketrecben, nem akartam hinni a szemnek. Kitörte a karabinert. Egy sokkal masszívabbat kellett rászerelnünk.
2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fú, nekem is rengetek van. :)


Nekünk ajtókat nyitogat a kis szemtelen. :D De csak a nem kilincsre csukottakat.


Ha kijut a szobámból, gyorsan megpróbálja kinyitni a szárító ajtaját, (tudniillik, azt nem lehet kilincsre zárni) amit úgy tesz, hogy két lábra áll, és elkezd kapirgálni. -ajtó résnyire kinyílik- aztán elkezdi rágni a sarkát (itt egy idő után már egérlyuk lesz, komolyan mondom. :D), és ezt a két ütemet addig folytatja, amíg ki nem nyílik. :)

2011. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az enyém csak a szobámban lehet, nem mehet máshova a lakásban, mert nem tudnánk más helységet biztonságossá tenni. De kezdjük azt hinni, hogy ezt sem tudjuk :) Már millióféleképpen betömtük dobozokkal, mindenféle tárgyakkal azokat a réseket, ahová nem mehet be (pl ágy alá, szekrény mögé) pár naponta mégis megtalálja a legkisebb rést, ahol bejut. Már néha kezdünk ideggörcsöt kapni, hogy az általunk bombabiztosnak vélt helyen már megint bemászott :)


A másik az etetés :D Amikor már hallja a zacskó csörgést, és tudja, hogy kaja lesz, teljesen izgalomba jön. Amikor nyúlok a tálkája felé, már izomból nyomja neki a fejét a kezemnek, mint aki hetek óta nem evett, közben csúszik szét a lába hátul az erőlködéstől :) És ha nem teszem le a tálkájába a kaját, hanem csak tartom a markomba és hagyom küzdeni, akkor egy idő után megunja és jól belém harap :D

2011. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hehe, nagyon jók! Micsoda nyuszik ^^ Az enyém is tol ki a táljából, mikor kaja van :D
2011. ápr. 27. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Ma megkukkantottam a nyuszimat a két kutyánk társaságába. A kisebbik(idősebb) kutyánk lelkesen ment volna befelé, csak hát a nyuszi rátámadt, pontosan csak előre ugrott hirtelen,a kutya hátrált, majd vissza ugrott a helyére. A kutya később megint ment volna be, a nyuszi megint támadó állás, a kutya majd megbolondult, hiszen a nyuszit mindig is zsákmány állatnak tekintette.

Másik történet:

A nyuszijaim(egy fiú egy lány) kint voltak az udvaron, szabadon, nagyba kergették egymást, majd amikor megunták, ki ki feküdt oda, ahova akart, a jó hűvösbe. Később az egyik unatkozni kezdett, elkezdte a másikat keresni. Így volt olyan is, amikor a lány kereste a fiút, volt olyan, hogy a fiú kereste a lányt..:DVicces volt.

2011. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!