Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszitartók! Vicces sztorik...

Nyuszitartók! Vicces sztorik a nyuszikról? Meséljetek a nyuszitokról is

Figyelt kérdés
Az enyém ilyen édi kis fekete, a fülei végei így félig lekonyulnak, és olyan mint egy kutyus. Mikor hallja, ogy jövök, jön az ajtajába, és puszit is ad. Ha éhes, rángatja a tálját. Ma cseréltem neki a vizét, és kiszedtem a tálat, hát nem az volt az első dolga, hogy felborította? :D
2011. ápr. 26. 17:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Édi sztori :D Az enyém meg ma megharapott! :D Kétszer is :D Adtam volna neki a kaját reggel, és ilyen kenőcsös dobozkában van keverve, és szórtam neki a táljába, és lökdöste a kezemet, és én nem hagytam magam, csak ott hagytam a kezemet, és bele harapott a kezembe :D De sztem érezte, hogy nemjót csinált, mert utána meg azt akarta, hogy simizzem, meg bújt, meg mindent csinált :D
2011. ápr. 28. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!