Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy megengedje, hogy legyen tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Már vannak hörcsögeim, gyereknapra kaptam...anyukámnak már régen is mondtam hogy majd szeretnék egy tengeri malacot is de mindig ugyanezt hallom: NNEEEMM!!!!

Szóval lécci segítsetek mivel szeretethetném meg anyukámmal a tengerimalacokat, hogy tarthassak? LÉCCI ÍRJATOK


2009. szept. 9. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezdd meg tőle,hogy ha eladod a hörcsögödet,akkor vehetsz-e egy tengerimalacot.úgy vedd rá hogy gondozni fogod mindig,de úgy is legyen :)
2009. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én a hörcsögöket nem fogom eladni! Őket nagyon jól gondozom aki látta őket az is megmondta hogy nagyon szépek és egészségesek...én a hörcsögök mellé szeretnék tengerimalacokat:)
2009. szept. 9. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

hát akkor nem tudom :S

első válaszoló

2009. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából egyet érdemes tartani? Vagy unatkozni fog??
2009. szept. 9. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

És a tengerimalac miért jobb?

Mondjuk én sose értettem azokat, akik rágcsálókat tartanak, hogy miben különbözik az egyik a másiktól. XD

Szerintem szépnek nem szépek, meg csak nézni tudod, nem tudod tanítani, mint mondjuk egy kutyát.

Meg egy kutyának van haszna is.

De még egy hal is jobb, mert az legalább szép.

Ennyi erővel egeret is tarthatnál.

Neked van kutyád?

2009. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy elmentem, és vettem egyet.

Nekem is mindig ezt mondogatták, hogy nem.

Mondtam, hogy holnapra döntsétek el mi lesz a sorsa.

Addigra szereztem neki terráriumot, kereket, házat, itatót, kaját, almot. Látták hogy gondozom, rámhagyták. :-)

2009. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előnyösebb, ha kapsz valakitől ajándékba. Rokonoktol pl, ha meg már meg van, nem fogja mondani, hogy rakd ki őket. Nekem is igy lett malacom, de én nem kértem :) Már anyum is nagyon megszerette őket. Apum is, pedig nem akartak.
2009. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!