Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltört a nyuszim lába? Nem...

Eltört a nyuszim lába? Nem tudom hogy ha nem műtetem meg lábra fog e tudni állni? De tudok e tenni vele valamit hogy jobb legyen neki? Nincs rá valami gyógyszer amitől meggyógyulhat? És mi van ha csak meghúzódott neki?

Figyelt kérdés
Most ugyanúgy szalad mint eddig csak 3 lábon. Nem is fáj neki. Csak rossz így látni hogy nem tud ugrálni. Az állatorvos szerint le tudja így élni az életét. A műtét 30ezer Ft lenne.:(
2011. máj. 4. 11:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Attól szeretnék kérdezni, aki azt írta hogy az ő nyuszijának is eltört a lába. Az érdekelne hogy ma már rá tud állni a lábára? Ugrál vele ugyanúgy? És rendesen mozog is neki? (nagyon hasznos volt a válaszod, köszönöm szépen!)
2011. máj. 5. 21:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Az eltört lábú nyuszis vagyok.

Rá tud állni a lábára, néha felágaskodik a hátsó két lábára és úgy is tud maradni elég sokáig. Nagyon ugrálós lett mióta jó idő van. A járása nem hasonlít egy igazi nyusziéhoz,de a lényeg hogy tud közlekedni a ketrecében vagy a szobámban. Amikor lefekszik, akkor meg a hátsó lábai kivannak nyújtva és kicsit furán áll fel.

2011. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél. Hála a jó égnek már az enyém is jobban van. Már vakarózik vele, és néha rá is áll. :) Remélem meggyógyul. Köszi mindent tényleg. :)
2011. máj. 6. 21:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy van a nyuszid?
2011. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jól van. Hála a jó égnek szerintem nem volt eltörve a lába, mert már megy rajta, szalad, feláll 2 lábra. nagyon vidám kis nyuszi. :) Szokta tornáztatni, hogy kinyújtja hátra, aztán vissza. :)
2011. máj. 19. 22:28
 16/19 anonim válasza:
0%
Segítsetek! Nekes csak lóg a nyulam 2 lába is!(el van törve! Mitt ttegyeeekk?! Segítsetek! Előre is kösz. Sürgős, nem biztos, hogy sokáig bírja!
2014. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz!!!
2014. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
0%
5 perccel utána megdögött, hogy megírtam :(
2014. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Xdddd
2020. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!