Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiesta - kimérhető nyúltáp....

Fiesta - kimérhető nyúltáp. Milyen ez? Vannak esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Fressnapfban láttam, de nem mertem venni, mert annyira olcsó a márkás zacskós tápokhoz képest, és nem akarok a nyuszómnak gagyit adni. (299/kg)
2011. máj. 5. 09:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha ezt nem, melyiket ajánlanátok, ami olcsóbb és jó minőség is? Most még pici, úgyhogy Multifit junior tápot vettem neki, de ez nem olcsó dolog.... Ha elfogy ez a zacsi, szeretnék valami olcsóbbra váltani, mert ez 800 ft körül volt.
2011. máj. 5. 09:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Én macskának valót vettem, de nem eszik meg :(((
2011. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok: persze cicának vettem, csak kicsit félreérthető voltam
2011. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Halywood tápot ajánlom, van Fressnapfban is, kb. 750 ft 1 kg és nagyon jó minőségi táp. Nincs benne ízfokozó + ehhez hasonló anyagok, ez a legegészségesebb.

Elég sokáig kitart, főleg hogy a nyuszinak egy maréknyi elég belőle egy napra ( egyébként is ez a normál adag, bár amíg 3 hónap alatt van mehet kicsit több, de nem jó mindig van előtte).

2011. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Versele Laga Cunit szoktam venni, megvesznek érte. Kimérve 540 forint, a Fressnapfban 6-700.
2011. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

halywooddal etetem én is, 650ft-ért veszem, 1kg-os

tápot egy pici marékkal kell neki adni reggel és este, enyém inkább szénát eszik, kap zöldséget gyümölcsöt, így sokáig kitart egy doboz táp...

2011. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!