Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mibe vittétek haza a hörcsögöt?

Mibe vittétek haza a hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Nem akarok szállítódobozt venni,mert úgy sem használom többször.Kb20perc az út.
2011. máj. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
adnak kis dobozt. én a nyuszimat meg a madaraimat is cipősdobozban hoztam haza, ott adták a boltban.
2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes venni egy szállítót, hisz ha ne adj isten beteg lesz, vagy történik valami, akkor kell. Ha megsérül akkor a cipősdoboz nem jó megoldás, de egy hazaútra az is elég. Lukasztgasd ki a tetejét pl. egy ceruzával, akkora lukat még nem tud kirágni:)
2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Tengerimalacot, nyuszit mindig dobozba hoztam! Nekünk is kb 20 perces az út.

A hörit meg beföttes üvegbe!:D

De mindig én vittem nehogy már a boltosnak kelljen adnia.

Na meg kitudja a boltosnál lehet h olyan dobozok meg cuccok vannak amibe meghalt már pár állat, és abba tenné bele a másik állatot..=/

2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :-)
2011. máj. 5. 19:59
 5/7 anonim válasza:
Hát nem tudom mennyire jo ötlet a cipősdoboz...Én egeret vittem egyszer ilyen dobozban,kb 1órás utat kellett volna kibirnia,de kb 15perc után lyukat rágott a dobozon és majdnem kimászott.Szerencse,hogy volt a közelben olyan bolt ahol tudtam venni,egy kisebb müanyag dobozt,amiben aztán sikeresen hazaszállítottam az egeret.Szóval én nem igazán ajánlom a cipősdobozt.:)
2011. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már így visszagondolva én is vettem volna egy szállítót. érdemes megvenni, mert a papirdoboz veszélyes. gyengus is
2011. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tök ingyen adtak a törpehörim mellé egy kisdobozt.. :) emiatt ne aggódj, de a bíztonság kedvéért vigyél magaddal egy cipősdobozt :P
2011. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!