Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a patkányommal?...

Mit csináljak a patkányommal? Elutazunk!

Figyelt kérdés

Van 1 lány csuklyás patkányom.

És elutazunk, de végleg:) és nem vihetem magammal. Mit csináljak? Ha elengedem nem fogom, menhely hát nem is tudom.

És valami baj van a hátán, így kivan vakarva, sebes:S

Amúgy meg ilyen karamella színe van és piros szeme:)


2011. máj. 8. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Add nekem. :)

Egyébként nincs olyan ismerősöd akinek kellene? De szerintem ne engedd el szegénykét, mert megzavarodna.

De azt megtudhatnám, hogy miért nem viheted magaddal?

2011. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dobd oda a szomszéd tacskónak.
2011. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hirdesd meg valahol, hogy elajándékoznád, hátha találsz valakit, aki gondját viselné
2011. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg pezsgő színű, azt úgy hívják:) Valószínűleg atkás. El semmiképp ne engedd, nem maradna életben. Hirdesd fórumokon, de ne hüllősön:D Ha végképp semmi esély, akkor keresd fel a NOÉ rágcsálómentős csapatát, de kereskedésbe ne vidd, mert akkor nagy valószínűséggel kaja lesz belőle. Miért nem viheted magaddal? Ingyenes hirdetős oldalakra azért nem javaslom, hogy feltedd, mert lehet, hogy valami hüllős vinné el kajának, előfordul, h azt mondják, kedvencnek kell, de kajának adják. rodentologia.hu fórumon írhatsz, hátha valaki befogadja, oda regisztrálni kell:)
2011. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne enged el ...Elfog pusztulni....Add oda az egyik ismerősödnek vagy valami :)...Én befogadnám csakhogy már van egy pár patkányom és nemsokára kapok még 2 pár patit :)
2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam...Ja és még egy kérdés...Miért nem birod magaddal vinni ??
2011. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Platypus ***** válasza:

A patkányod atkás. Ha jó gazdát akarsz neki találni, akkor az az első, hogy kezelteted, mert senki se fogad be szívesen olyan állatot, amivel rögtön állatorvoshoz kell menni kezelésre. Ja és emberre is átragadhat.


Az "elengedés" törvényellenes, ha a hatóságok foglalkoznának az állatvédelmi törvénnyel, akkor csúnyán megbüntetnének érte. És egy ilyen nemes cselekedettel halálra ítélnéd a patkányod. Piros szemű, ezért rosszul lát, világos a szőre, tehát őt jól látják, és mivel eddig egész életében az orra elé raktad a kaját és nem kellett menekülnie, esélye sincs hogy életben marad.


Amúgy ha nem EU-n kívülre utazol, akkor simán magaddal viheted, ha kikúráltatod.

2011. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vihetem magammal, a szüleim miatt sem, meg ha kimegyünk akkor 1x szállodában leszünk, oda meg nem lehet felvinni, tehát elég bonyolult.
2011. máj. 8. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Csempészd be. *.*
2011. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsi, ezt nem megszólásképpen mondom, de én semmi miatt nem lennék képes megválni a kis kedvencemtől (nekem nyuszim van), borzasztó érzés lehet :(
2011. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!