Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a patkányomnak?

Mi a baja a patkányomnak?

Figyelt kérdés
nagyon aktív jószág, illatanyag nemntes forgács van alatta, és most úgy veszem észre kissé félénkebb mint volt(anyukám nem így van vele, szerinte ugyan olyan mint volt.), és az orrlyuka körül ilyen vékony piros csík jött elő, de csak az egyik felén. Szóval van-e valami baja a kicsinek, vagy csak simán beüthette valahol, és ha van akkor mi lehet a baja? (bocsi ha kicsit zavaros de az első patkányom és kissé aggódok :/ )
2011. máj. 8. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na, örülök hogy jobban van:) Én sajnos allergiás vagyok a patikra, ez akkor lett rosszabb amikor beszereztem egy másikat is a meglévő mellé:) Pedig nagyon szeretetreméltő állatkák, először mikor hazavittem a legelsőt, azt kamuztam otthon hogy "kisegér" xDXD Be is vették annak és rendje módja szerint, mert hát a "patkány" sok téves előitéletet rejt magában, de amikor bevallottam hogy patkányka, se volt rossz szavuk, mert megszerették^^ :))) Csak az allergiám miatt elkellett őket ajándékoznom:( Degut viszont tarthatnék de most elég a két teknős:D Meg barátom két papagája(papagájaink) :)

Moncsi

2011. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint vörös könny. Az orr, száj és szem környékén jelenhet meg, allergiás reakció. Csatlakozom az előttem szólóhoz, le kell cserélni az almot más pormentes anyagra. Az enyém alatt fű, széna volt, de allergiás reakciók mutatkoztak úgy is (prüszkölés), így most papírral van leterítve a ketrec alja (vegyszer- és tintamentes).
2011. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!