Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat pincében lehet...

Törpenyulat pincében lehet tartani?

Figyelt kérdés
Lehet valami baja ettől, mert anyukám nem tudja elviselni a szobában és ezért így döntöttünk.
2011. máj. 14. 11:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Csak nem lusta vagy takarítani a ketrecét? Azért nem olyan nagy feladat naponta 5x kiüríteni a wcjét.. mert akkor elhiszem, hogy anyukád nem bírja a nyuszi szagát.
2011. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Anyukádnak mondd meg, hogy viselje el a szobában, mert az a nyúl nem gazdasági haszonállat, hogy beb*sszák valahova tengetni az életét.

Valószínűleg egyébként élne a nyúl a pincében, már ha életnek lehet nevezni az egész napos sötét, dohos, hideg ketrecben való csücsülést. És abban sem vagyok biztos, hogy az nem merítené-e ki az állatkínzás fogalmát, mivel a nyúlnak szüksége van ingerekre, foglalkozásra, társakra (emberekre) maga körül, ezek mind-mind a természetes igényei, amiket egy pincében nyilván nem kap meg, hacsak nem költözöl le vele te is.


Egyébként mi a baj a nyúllal? Inkább oldjátok meg a problémát, ami miatt nem lehet fönt, minthogy száműzzétek a pinyóba.

2011. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a válaszokból leszűrted, hogy egyértelműen NEM a válasz! Szegény nyúl...:(
2011. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
MIndennap takarítom nincsen szaga de anyum nem bírja a széna szagát... mondjuk azt tudni kell h nekünk azért nem olyan sötét és nyirkos a pince van benne nagyfény meg mindennap felhoznám mert alapból mindennap kiengedem egy időre. Így se jó neki?
2011. máj. 14. 19:26
 15/25 anonim ***** válasza:
nem így se jó!!!!!!!!!!!!! akkor is ott kellene aludnia meg amíg suliba vagy ott lenne ne kínozd azt a pici nyuszit
2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nincs külön szobád? Ha van, miért nem tartod ott? És akkor anyukád ne menjen be a szobádba, így nem fogja érezni a széna szagát.
2011. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
de azt se engedi mert azt hiszi h bajom lesz tőle -.-" erkélyen tartanám ott nagyon melege lenne nappal este meg nagyon fázna?
2011. máj. 14. 23:02
 18/25 anonim ***** válasza:
erkély sem jó
2011. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

szegény nyuszi :( Semmiképpen ne vidd a pincébe!


Kedves 15:39!

Miért is kellene naponta 5x almot cserélni?? Ezt nem értem...

2011. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

15:39-es vagyok. Nem tudom, mániám. :) Én amint látok pár bogyót már ürítem is ki a kis wcjét. A kaki az nekem kaki. :)

Kedves Kérdező! Azt, hogy hol fogjátok a nyuszit tartani, már azelőtt meg kellett volna beszélni, hogy megvettétek!

Nyuszinak ahhoz, hogy megbízzon bennetek, megkedveljen titeket folyamatos kapcsolatban kell lennie veletek. Ha csak lát titeket már az is valami. Ha a szobákban van, akkor nagyobb rá a késztetés, hogy megsimogassátok, vagy csak beszéljetek neki. A pincében azért nem sokszor jár az ember.

Anyukád a nyuszira is lehet allergiás. Én nem tudom mire voltam, de mikor megvettem a nyulamat, 2 hónapig folyamatosan tüsszögtem, és szárazak voltak a szemeim, de aztán valahogyan elmúlt. Ilyet több nyuszitartó barátom is észlelt már. Az emberi test csodákra képes! :)

2011. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!