Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valakinek malac-birodalma?

Van valakinek malac-birodalma?

Figyelt kérdés

Ha neked van malac-birodalmad kérlek mondd el mik kellenek hozzá és ennek milyen árai vannak?És ha lehet kérlek küld képet is!

Köszönöm.


2011. máj. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 130x80x75 cm-es nagy ketrecem, ebben most 5 lányka él. Vannak benne házikók, bújók, hintaágy. Most rendeztem be és nagyon örülnek neki. Árat nem tudok mondani, mert mindent vagy itthon találtam, vagy használtan vettem és apránként gyűlt össze.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem egy 100as nyúlketrecben lakik 2 fiúmalacka, nekik vettem egy házikót (kb 1500-2000), vettem nekik faalagutat (kb 2000), aztán vettem nekik malac wc-t, amit ők fekhelynek használnak, úgyhogy tettem be nekik puhát, azt imádják (kb 2000), aztán házilag gyártottunk még egy házikót, amin van feljáró is, meg varrtam nekik egy puha alagutat. Van hintaágyuk is, de azt nem csípik, az is házilag készült :)
2011. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!