Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az mit jelent ha egy tengerima...

Az mit jelent ha egy tengerimalac a jobb oldalára döl és menni is alig bír?

Figyelt kérdés
állatorvosnál voltunk, fájdalomcsillapítót adott neki, de ugyanúgy gubbaszt.
2011. máj. 16. 20:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Szia,89%-os vagyok!Köszönöm hogy írtál.

2 Hónapja meghalt malackámon még én sem vagyok teljesen túl,minden nap egy picivel jobb,de teljesen jó sohasem lesz!Nekem azért rosszabb talán,mert egyedül volt,nem volt neki társa.Mindig gondolkodtam hogy veszek neki,de mindig elmaradt.

Nekem daganat támadta meg a malackámat sajnos.2 éves volt,kislány.

Szóval Neked most meg kell próbálnod a másik malackáddal még többet foglalkoznod,(mert ugye megszokta hogy nincs egyedül)és amikor úgy érzed,venni hozzá Malactársat.Novemberben született azt írtad,akkor 6 hónapos.Gondolom kismalacokat nem szeretnél,akkor olyan 2 hónapos kisfiút próbálj meg venni,aztán olvass utána hogyan kell összeszoktatni őket.Eleinte biztos lesz egy-két pofon,de utána már nagyon jó barátok lesznek.

Az állatkereskedésben nem mindig tudják hogy milyen neműek a malacok,ha biztosra akarsz menni,nézz utána,vannak ingyen elvihető malackák is,akiknek biztosra megtudják mondani a nemüket.

De a legfontosabb hogy gyászold,dolgozd fel a Malacka halálát,és ha már úgy érzed,és nagyon látod a másik malackán hogy egyedül érzi magát,csak akkor vágjál bele megvenni az újat.

Más meg azt mondja,hogy már másnap kell helyette venni,az a legjobb gyógyszer feldolgozni a tragikus eseményt.Hát nem tudom,szerintem az idő gyógyít be mindent.

Majd beszámolsz,hogy mi újság van Veled!Veletek?

Szia!

2011. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Szia!

már kezdek megnyugodni, persze nem végleg...

anyukám már nézett malackát, de akkor ne vegyem meg? már nagyon visít a másik, és amikor kivettem, megnyugodott. tehát nem akar egyedül lenni! szerinted?

2011. máj. 24. 14:00
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megírod hány éves vagy?
2011. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
12éves.
2011. máj. 24. 14:22
 25/35 anonim ***** válasza:

Szia,köszönöm és gondolom lány vagy.Én is:-)

Azért kérdeztem,mert Anyukád ha úgy látja,menjél el vele Malackát nézni!Még nem vagy túl idős,:-)így könnyebben begyógyulnak majd a lelki sebeid!Úgyis jön a nyár,tudsz majd velük többet foglalkozni,játszani!De csak ott vegyétek meg,ahol biztos hogy fiút adnának!!És pici malacot,mert a mostani már belakta a helyét,elfogadja a nála kisebb malacot,egy idősebbel lehet hogy nem jönne ki!Szóval kb. 2 hónapos fiú malacka legyen.

Azt írod,látod a malackán,hogy egyedül érzi magát,akkor viszont ne várjál túl sokat az új malaccal.Szépen barátkoztasd majd őket össze,a most meghalt malackádat meg úgysem fogod soha elfelejteni!

De hogy ne legyen rossz a malackának hogy egyedül van,hallgass akkor Anyukádra!

Majd megírod ,esetleg képet is küldesz majd az állatkákról?

Szia!

2011. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

ő.. nem fiú vagyok :)

megpróbálok képet feltenni.

2011. máj. 24. 14:36
 27/35 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?Akkor meg nagyon helyes fiú vagy,hogy ennyire szereted az állatokat!!!Légy erre büszke nagyon!!!!!Gratulálok Anyukádnak,mond meg neki!!!
2011. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

köszi! :)

az a baj, hogy nem tudják megmondani a boltban, hogy mennyi idős. és ahol lakok ez az egy bolt van:S milegyen?

2011. máj. 24. 14:42
 29/35 anonim ***** válasza:
Szia!Merre laksz?
2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Kiskunfélegyháza. Bács-Kiskun megye.

megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?!

2011. máj. 24. 14:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!