Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi számára mindig meg...

Nyuszi számára mindig meg kell hámozni a zöldségeket, gyümölcsöket, v csak amíg kicsi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem hámozok meg én sem, csak a répát kizárólag akkor, ha nagyon csúnya kívülről a héja. Na meg a banánt is meghámozom nekik, mert bár szeretik, de arról is azt hallottam, hogy sok méreg tud benne felhalmozódni.
2011. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
aki azt írta h megmossa és utána megszárítja..mért kell megszárítani? én direkt jó vizesen adom neki oda, mivel mióta ehet zöldséget, gyümölcsöt, azóta az itatóból nem hajlandó inni..
2011. máj. 20. 20:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért szárítom meg, mert még kicsi a nyuszim, és a túl vizes zöldség puffadást és hasmenést is okozhat, a késöbbiekben is. Inni meg azért nem iszik, mert a zöldségek víztartalmából látja el a szervezetét a számára szükséges folyadék mennyiségnek.
2011. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
persze, azt tudom, h azért nem iszik:) cs pont ezért nem értettem h te mért szárítod meg a zöldségeket:) de így már érthető:)
2011. máj. 23. 03:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!