Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem tartanak patkányt...

Miért nem tartanak patkányt az emberek?

Figyelt kérdés
Miért nem tartanak patkányt az emberek?? Pedig szerintem nem csúnyák meg okosak is de mégis inkább hörcsögök vagy egyéb más rákcsálókat tartanak. Vagy tényleg nagyon büdösek?? :O vagy miért???
2011. máj. 24. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én azért mert a macskám megenné XD

De amúgy azt hallottam okosak, és nagyon cukik

2011. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindenki mást szeret. Van aki patkányt szeret, van aki inkább hörcsögöt. Nem szeretheti mindenki a patkányokat...
2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Mert gusztustalan, csatornalakó, pestis okozó, kopasz farkú undormányok.

Egy fóbiás

2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tartanak elég sokan, sőt, egyre népszerűbb. Ha rendesen tisztán van tartva a helye, nem büdös (ez kb. minden kisállatra igaz). Persze sok emberben még a patkány szó a gonosz, ronda kis pestisterjesztő rágcsálót jelenti, holott lehet azt sem tudják, hogy néz ki. Én is jártam már úgy nem egyszer, amikor vittem szállítóban az enyémeket, hogy kérdezgették az emberek, hogy mi az, meg milyen cuki, aztán amikor kiderült, hogy patkány, volt nagy szemmeresztgetés meg hüledezés.
2011. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
igen értem csok rucsálom ezeket a kijelentéseket mint pl az utolsó hozzászóló .Hogy előitéletei vannak az embereknek velük .
2011. máj. 24. 19:53
 6/21 anonim ***** válasza:
Ágika86 van olyan patesz is amit lehet tartani mint házi állatot! Szerintem is nagyon cukik és okosak! Valahol azt hiszem Amerikában patkányokkal kerestek egy katonai területen aknákat vagy miket!
2011. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tv azt súlykolja a sok idiótába, hogy a patkány mekkora egy gonosz jószág
2011. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
elnézést az utolsó előtti hozzászólás az Ágikáé
2011. máj. 24. 19:55
 9/21 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom az embereknek meg kéne érteni hogy nem minden esetben gonosz a patkány sőt egyáltakán nem az . Én nagyon szeretnék egyet már van két örikén is (két lány) de anyukámnak is a gusztusatalan szó jut eszébe róluk
2011. máj. 24. 19:57
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem aztán mondhatjátok. Ha akár a tvben meglátok egyet már rosszul vagyok:S Inkább elkapcsolok, vagy kimegyek a szobából. Egy gyerekkori rossz emlék váltotta ki ezt belőlem.

Az ilyen fehér, vagy foltos példányok kevésbé rettentetek el, mint azok a gusztustalan szürkés, szürkésbarnák amik a csatornákban laknak. (ilyennel van a rossz emlék) De már volt, hogy próbáltam meggyőzni magam, h nem félek, és az állatkertben oda mentem megnézni őket... Hát mit ne mondjak, utána 10 percig ültem egy padon és legyeztem magam. Állítólag még el is sápadtam. Szóval ha lehet kerülöm őket...

2011. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!