Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (Csak a véleményet...

Mit tegyek? (Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. )

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éves dzsungi hörimnek daganata van a fülénél. Már kezd nagyon ronda lenni a füle annak ellenére, hogy minden nap kicsit megtisztogatom. Nagyon úgy látszik, hogy már távoznia kéne

Az orvos azt mondta, hogy egész sokáig eléldegegélhet vele, de nem akarom, hogy úgy halljon meg, hogy a legutolsó dolog az a fájdalom. Ugyanakkor majdnem õ a legjobb barátom és nehéz tõle elválnom. Hagyjam amíg ki nem múlik, vagy menjünk állatorvoshoz és altassák el???


2011. máj. 27. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy fájdalmas dolog,de ha tudod hogy később szenvedhet,akkor szerintem az elaltatás a leghumánusabb megoldás. Nagyon sajnálom :(
2011. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem szenved, addig hülyeség elaltatni. Majd ha látszik rajta, hogy fáj neki, vagy a doki szerint fájdalmas (nem minden állat mutatja ki, ha szenved), akkor altasd el, addig felesleges. A 3 év egyébként is marha szép kor egy törpehörinél.
2011. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és igazatok van. Lehet elviszem a dokihoz megkérdezni hogy fáj e neki, mert ugyan hörikhez képest öreg mint Matuzsálem, de még mindig ha egy kicsit megnézni és futtatni nagyon szapora és nem látni ralyta semmit.
2011. máj. 28. 08:18
 4/4 Catz ***** válasza:

Ugyanez volt nalunk is. Kijött rajta egy daganat, ugyanugy a füle mögött. Akkora volt, mint egy borso. Elvittem, megmütöttek. Tök szepen meggyogyult.

Ra 3-4 hettel ujra kiujult es 4 nap alatt diomeretüre nött :S

Ezutan elvittem es elaltattam :"(

2011. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!