Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Én is kíváncsi lennék a...

Én is kíváncsi lennék a véleményetekre, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
54 l-es,1 hete "üzemel".Középen van még 2szál növény,csak most épp a víz tetején lebegnek,mert kifordította a "sodrás".
2010. szept. 19. 18:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocsi,a kép lemaradt:s

[link]

2010. szept. 19. 18:23
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép*-*
2010. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hektor98 ***** válasza:
Nekem tetszik! Műnövény is van benne?
2010. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szuper ! én is most készülök venni egyet.és kb így berendezni.Kezdő vagyok .A kagylót amit régen a tengerről hoztam,beletehetem simán ?
2010. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Műnövény nincs benne,csak élők. Az a 2 kagyló nekem is a tengerről van,én kifőztem őket,biztos ami biztos alapon;)

2010. szept. 19. 19:32
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon szép! Bár szerintem tehetnél bele 1-2 nagyobb halacskát is. guppit vagy nemtudom mit,nincs akváriumom:D

de hajrá,csudiszupiszép amugy:)

2010. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép, nem is túlzsúfolt, pont eltaláltad. Sok sikert hozzá!
2010. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Juhúú,köszönöm szépen!!!Esetleg milyen feltűnőbb hallal tudnám még feldobni kicsit?Most Guppy,Xifó és BlackMolly van benne.Vmilyen algaevő van még tervben,csak még friss a víz.Mikor tehetek bele kb? Sera aquatan és bio nitrivec-cel van kezelve a víz.
2010. szept. 19. 21:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy, szépen összehoztad.


Pl ékfoltos razbórát.


Meg többféle különböző mintázatú algaevőket vehetnél bele. Létezik abból is párféle. Rakhatod már bele, persze. No meg az algaevőknek vehetsz száraz algakaját kis zacskóban, akkor még ha nincs algád úgy sem fog éhen halni :)

2010. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Feltünőt, hát talán egy kék hím bettát, az elég feltünő, bár a betta nem szereti a túl nagy sodrást.


[link]

2010. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!