Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesün etetése, harapása?...

Törpesün etetése, harapása? És az baj, ha kissé libafos zöld és kissé nyálkás az ürüléke? Ideális súly egy 8hetes törpesünnek?

Figyelt kérdés
8hetes törpesünim van. 1het van nálam. etetéssel annyi problémám van, hogy nem nagyon akar enni. lisztkukacot is adok neki, gyümölcsöket, száraz tápot sőt még a bébiételt is próbáltuk, meg az alutálcás macsekkaját is. Tojás máj csirkehusi leginkább semmi ilyen, talán pici tojást meg a joghurtot még no meg az reszelt alma. ennyi. Harapással meg annyit, hogy tiszta kézzel nyúlok hozzá de azért megharap, jah és céltudatosan! csak egy helyen. Az ürüléket, meg azért kérdem, mert eddig nem volt ilyesmi.
2011. jún. 4. 13:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
és már jobban van ugye? :D
2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=ROpUi2n3BuY


gyarapodik a kicsike, igen=)

2011. jún. 9. 09:17
 23/25 anonim ***** válasza:

bocsi hnem írtam a vidire. :S

de nagyon aranyos. (:

2011. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Éjfúria!!! válasza:
hamsenése van. Ami lehet a stressz vagy újy szoktlan táplálék, de betegség is lehet de szerintem a stressz miatt van. Ha viszont de ha 3-4 napon túl is hasmenése van akkor orvoshoz kell fordúlni!
2014. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már nem mai kérdés, de ezt nem tudom kihagyni... Ha nem tudod neki biztosítani azt a minőségű tápot, amit megszokott, ami kellene, akkor minek neked sün? A frieskies meg társai elbújhatnak, még a kutyának sem jók.

Egy állat kiadásokkal jár. Ezt akkor kellene mérlegelni, amikor állattartás mellett döntesz.

Ha meg valaki laktóz érzékeny, akkor annak kefirt sem lehet adni. Ostobák...

2016. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!