Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik a tengerimalacom?

Miért nem eszik a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Pár napja nem eszik a tengerimalacom. Semmit, csak száraz kenyeret, de már azt se nagyon. Mi lehet a baja?
2011. jún. 4. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Se magot, se zöldséget, meg gyümit?
2011. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy a melegtől nem éhes, vagy beteg.
2011. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szénét sem?

Valamit muszáj ennie, mert az éhezésbe belepusztul (a bélrendszere toxint termel tudtommal ilyenkor).

Ha máshogy nem megy, etetned kell, míg el nem viszed orvoshoz. Fecskendőből, Bio-Lapis péppel, korpatablettával, talán még a húsmentes babakaja is jó lehet...

2011. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a Malacka?
2011. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálnád esetleg, hogy nagyon pépesre készíted a répát vagy almát, és azt valahogy megeteted vele, akkor kihúzza amíg nem viszed állatorvoshoz, de minél előbb vidd el! Vizet pedig pipettával tudsz neki adni.

Eseteleg evett valamit előző nap?(amit nem szokott)

2011. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szénát eszik, de épp, hogy csak. Vizet azt iszik rendesen. Betegnek nem hiszem, hogy beteg, mert nem gubbaszt megy ilyenek. Éhesnek viszont éhes szerintem, mert szaladgál, meg kiad olyan visítós hangokat. (eddig mindig ezt csinálta ha éhes volt: szaladgált az almáriumban és visítozott.) Ha beadok neki valamit (pl.: paprik, almát vagy tápot akkor csak megszagolja és szaladgál tovább. Pedig a táp a kedvence.

Nem értem mi lehet a baja.

Eddig azt hittem megunta... de már nem tudom. :S

2011. jún. 4. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fogával vagy a szájával van valami, ami miatt nem tud rendesen rágni, mert fáj neki. Ha éhes, de mégsem eszik, akkor gyakran ez a helyzet, szerintem mutasd meg dokinak.
2011. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak a hőség miatt. te is kevesebbet eszel nyáron, mint télen, de többet iszol
2011. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Eszeget a malacka?Ha a hátsó foga van túlnőve,azt nem látod,csak orvos tudja megnézi!Elpusztul,ha nem tud enni.Orvos?
2011. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!