Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik a tengerimalacom?

Miért nem eszik a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk 2 tengerimalacot, de nem esznek/isznak. Az itatót "bekentük" uborkával, hogy rájöjjenek, hogyan kell használni, de így sem használják. Vannak különböző magvak, és zöldségek, gyümölcsök is, de semmit sem esznek. Lehet azért mert még félnek? Két kölyök, testvérek, pár napja még szoptak. Mit csináljak? Várjak, mert később majd esznek maguktól is? Vagy? Lehet az van rájuk ilyen hatással hogy elszakítottuk az anyjuktól, és új helyre kerültek?
2011. júl. 14. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert még uj a hely és félnek mert nincs ott az anyjuk pár nap múlva már enni inni fognak és 1. válaszoló még h földönkívüliek :DD
2011. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :) (bár inkább a 2. válaszolónak köszi :D)
2011. júl. 14. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
tuti félnek :) én mikor elhoztam a malacomat (még nagyon régen) ő sem evett 3-4 napig. legalábbis nappal nem láttam hogy bármit csinált volna, csak gubbasztott egy helyben. lehet éjszaka evett meg ivott :) ne aggódj, pár nap, max egy hét és megszokják a helyet, és téged is. de sokat kell velük foglalkozni hogy minél barátságosabbak és szelídebbek legyenek ;)
2011. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. júl. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!