Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha venni akarok egy lány és...

Ha venni akarok egy lány és egy fiú dzsungáriai törpehörcsögöt akkor nem kell őket külön tenni ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

:) a helyedben jól meggondolnám

egyszer én is vettem egy fiút és egy lányt, és nem merült fel bennem ez az általad feltett kérdés...2 hónap alatt lett kb. 20 höri...és nem könnyű mindig leadni őket...lehet, hogy ez csak egy tesztoszterontúltengésben szenvedő fiúka volt, de azért készülj fel, hogy szaporodni fognak (gyorsan)...

2009. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

bizony elég sok höri lesz

de ha kicsiket nem akarsz és mindenképp 2-őt szeretnél válasz egy nemű testvérek

2009. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hogyha akarsz kishörcsit akkor nem kell de ha akkor minden képen.
2009. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2009. márc. 19. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az állatkereskedésben azt mondták amikor megkérdeztem h jó e a hörinek ha van mellette egy társ akkor aztmondták ha nme dzsunkgáriai törperhörcsög akkor igen mert a dzsungáriaiak verekszenek (fiú fiúval tuti) lány és fiú pedig sok kicsit jelent mint ahogy már többen mondták:D de mindenesetre a dzsungáriainál jobb ha egyedül van
2009. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ! =)
2009. márc. 22. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a hörim egyedül van,és nagyon élvezi hoyg az egész terület az övé.

ha párt akarsz ...hát hamar sokan leszteek.

2009. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyet értek a többiekkel sztem 1-et vegyél nekem is csak egy van és megvan egyedül
2009. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!