Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelidíthetném vissza...

Hogyan szelidíthetném vissza a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik elvadult, valószínű mostanában nem foglalkoztam vele túl sokat, és nem bírok hozzáérni, mert megharap. Egy éves, és soha nem harapott eddig. Lett egy cicám és talán emiatt kicsit elhanyagoltam a jóidőben. Vissza lehet valahogy szelidíteni? Megfogni nem nagyon tudom, mert miást kivenném, támad a kezemre és harap amit ér :( Mit tehetnék?
2011. jún. 10. 16:35
 1/4 anonim válasza:
Az én hörim másfél évig élt, és az utolsó 1-2 hónapban vált ilyenné. Az állatkereskedésben azt mondták, hogy már öreg volt, és ezért vált agresszívvá.
2011. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaja kizárólag csak kézből, és sok jó finom falat. És rá fog jönni, hogy azt a kezet nem harapjuk meg, ami ilyen finomakat ad...
2011. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezelőtt is volt már 2 hörcsögöm 3 és 2 évig éltek, és nem voltak harapósak még a vége fele sem egyáltalán.
2011. jún. 10. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a cicadat jobban szereted mint a horcsogot ,azt a hori erzi ,szerintem emiatt lett agressziv ,kinald kajaval
2011. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!