Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondanátok nekem infókat/tapas...

Mondanátok nekem infókat/tapasztalatokat a táncoló egérről?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tudd kb. futkározni?

Ha kiengedem,nem szökik el?

Egyedül nem lesz depressziós?

Ha elutaznék,és vinném magammal bírná az utat? (nemsokára megyek el pár hétre nyaralni ,és szeretném elvinni,6 órás lesz az út)

Ma kaptam meg :)


2011. jún. 11. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

futározni egész életében tudni fog.

hát nehéz lesz elmenni neki, mivel nem tud egyensulyozni.

de depresszeios lehet.

persze hogy birná.

2011. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:

Egyedül depressziós, mivel az egerek társas lények. Vegyél mellé egy azonos nemű társat, ez lehet rendes házi egér is, lévén egy fajba tartoznak.

Ha kiengeded, nem szökik el könnyen, az egyenest sem képes megtalálni, és ugrani sem tud. Ennek az egérnek hiányoznak a belső füléből az egyensúly érzékelésért felelős receptorok, elég szerencsétlen jószágok. A nyaralásra magaddal viheted ha nagyon akarod, már amennyiben légkondis kocsival mentek és a szállásotok is az lesz. A kánikulától és az utazás stresszétől együtt elpusztulhat. De jobb nem hurcolni egy állatot.

2011. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz az úton,ha nem lesz nagyon meleg neki,mert hőgutát tud kapni.Egyedül nekem sosem volt,csak párban és fialtak.szerintem jópofa csak hamar belterjessé válik..nem szédül el ,ő ilyen:)
2011. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!