Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulasok! Mitől lehet...

Törpenyulasok! Mitől lehet hasmenése a törpenyúlnak?

Figyelt kérdés
Nem kapott semmi mást mint szokott,csak másféle tápot vettünk most neki,abból kapott 1x tegnap este.Attól lehet?
2011. jún. 12. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimnak akkor szokott ha salátát,füvet vagy banánt eszik.Nem tudom a tiednek mitől lehetett de lehet,hogy az újfajta táptól.
2011. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nekem van nyuszim és amikor elhoztam azt mondták, ha másik nyúltápot választok akkor lassan szoktassam át rá. Ne pedig rögtön elé rakjam.

Én úgy gondolom, hogy ez lehet.

Bár én mondjuk arra is tippelnék, hogy maximum egy pici bacit össze szedett és ezért van a hasmenés.

Nekem az előző nyuszimnál volt ilyen. 2-3 napig hasmenése volt, de utánna elmúlt neki. Mondjuk az én nyuszim evett meg ivott is, így nem tartottam szükségesnek orvoshoz vinni.

Viszont azt ajánlom, ha hasmenése van és nem iszik, nem eszik mihamarabb vidd dokihoz. Viszont, ha eszik, iszik sztem nem szükséges.

Figyelj oda rá és ha úgy gondolod vmi nagyobb gáz van vidd el inkább dokihoz.

2011. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Elmúlt a nyuszinak a hasmenése,evett és ivott is rendesen közben is,de tegnap csak szénát kapott,tápot nem.Az új táphoz pedig majd próbálom fokozatosan hozzászoktatni.
2011. jún. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!