Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm aludt, felébredt...

A hörcsögöm aludt, felébredt és kijött a házikójából és tisztára vizesszerű volt a bundája! Nagyon durván néz ki! Mitől lehet? Ez betegség? Vagymert behordott 1 adag sajtot a házába és lehet h azon feküdt? De az egész teste olyan! Egyenletesen!

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy fürdött.. -.-"
2009. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mármint tisztogatta magát* előző
2009. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát...lehet köszi...de eddig még sose volt ien!!! nagyon dura...így lelapult a szőre kis csomókban áll...tuti nem betegség?? amiatt aggódom!
2009. márc. 21. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy leizzadt?
2009. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

gondoltam rá...de nem tudom h a hörcsögök szoktak e izzadni

ha igen és ez száz százalék

(aranyhörcsögről van szó4)

akkor megnyugodnék de most nagyon ideges vagyok

amúgy nem rég lett elválasztva az anyjától

köszielőre és segítsetek!!!És eddigieket is köszönöm

2009. márc. 21. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem múlik el vidd el állatorvoshoz, mert a bundája állapota jelzi az egészségi állapotát.
2009. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen?? de nektek nem szokott izzadni?? van olyanhogy egy állat izzad??? jesszusom:( 5 napja van náőlam!(5 napja vettem:( ) és még kicsi! mitől lehet? :'(
2009. márc. 21. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 aranyhörim, az egyiknek elég hosszú szűre van és régen mindig úgy mászott ki a házból h csupa víz volt, aztán vetem nekik egy nagyobb kérót és már nem szokott leizzadni:) lehet h csak kicsi nekik a hely.
2009. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem patkányaim vannak, csak akkor izzadnak ha meleg van, vagy sokáig egymás hegyén hátán fekszenek, de akkor sem olyan durcán.
2009. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak leizzadt alvás közben.
2010. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!