Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görény tengerimalaccal?

Görény tengerimalaccal?

Figyelt kérdés
Már majdnem mindenem elkészült a görénytartásomhoz és egy eladó is azt mondta,hogy semmi gond nem lesz ha a malackám a ketrecében van ameddig a görény szabadon.A gond ezzel,hogy én a görényt amikor itthon vagyok egésznap kinnt szeretném tartani.Bánthatja a malackámat még ketrecen keresztül is??Lehet ebből probléma? :(
2011. jún. 15. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Úristen... Akkor én most elárulom, hogy a görény egy ragadozó, a t.malac pedig egy prédaállat. Mi lesz vajon ebből? HÁt a ragadozó megeszi a prédát.


Emberek, SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT ne higyjetek a kisállatkereskedőknek, mert nekik csak a pénzetek kell. Nem fogja érdekelni őket, hogy otthon ki mit csinál vele, mi baja lesz az állatnak.


Butaság egyébként tengerimalacot és görényt egy házban tartani, de a te dolgod. A görinek lesz egy jó lakomája.

2011. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kereskedésben kérdeztem.És mint modntam a malacka ketrecben van,de azért köszönöm a választ mégha kissé ellenszenves is...
2011. jún. 15. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik jóérzésű görénytartó kiakadna egy ilyen eladón.Amit mondott,az tényleg hülyeség.A görénynek semeddig nem fog tartani megkaparintani a malacot,de ha nem sikerül,akkor is meg lesz vadulva,hiszen egy ragadozónak egy tengerimalac zsákmányállat.Semmiképpen ne tartsd őket egy lakásban,mert baj lesz belőle,és mindkettő szenvedni fog.Egyikükről le kell mondanod.
2011. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Nem tudom, hogy gondoltad ezt a göri-malackás dolgot, de szerintem nagyon nem jó ötlet. Véleményem szerint, talán úgy megoldható lenne ez a dolog, hogy csak időközönként engeded ki a görit, és akkor is nagyon figyelsz rá, a tengerimalackát, meg felrakod egy nagyon magas szekrény tetejére (mármint a ketrecét). A görkét lefoglalod, játszol vele, és semmiképpen ne engedd abba a szobába ahova a tengerimalackát tetted. Szerintem valahogy így megoldható. Szóval ha "együtt" akarod őket tartani, akkor sajna nem engedheted ki egész végig amig otthon vagy a görényt, csak akkor, ha nagyon figyelni tudsz rá, és a malackát jól elzártad egy másik szobába!
2011. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

9:42-es vagyok.

Még annyi, hogy nekem van hörcsögöm, kutyám és görim is. Már így ránézésre gondolhatjátok, h rossz gazdi vagyok, de én nem érzem így. A göri egy melléképületben van, jó nagy ketreccel :) A kutyus a kertbe van, és ha a görit ki akarom engedni az udvarra, a kutyust bezárom a kenneljébe, ha ugat csak rászólok (az udvar görénybiztos) :) A höri meg nyugodtan a házba pihenkél, és ha a görcit kicsit beviszem, akkor a höri átkerül egy másik szobába, amit kulcsra zárok, és így semmi baj nem lesz. Mindegyik állatkára jut elég időm, mindenkire napi 2 óra, kivéve a hörire, mert ő 1 óra után hulla :P :))

2011. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szval ha napi 3-4 órát van kinnt a görény a házban és addig egy másik szobába rakom a tengerimalacat nem lesz gond?

ÉS amúgy akkor a kismacskát miért nem öli meg egy felnőtt görény?

2011. jún. 15. 11:22
 7/8 anonim válasza:
Véletlenül se! Nyugodtan kipróbálhatod de...a tengeri malcot válaszd sztem :P
2011. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rágcsáló prédaállat,a macska nem.Ha napi 21 órában ketrecbe zárva akarod tartani szegény görényt,akkor ne vedd meg.Hiába van másik szobában a malac,a szagát érzi az egész lakásban,és megvadul.Hiába akarod,hogy meggyőzzünk jó a kettő együtt,ha egyszer nem.
2011. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!