Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsög egyedül szeret...

A törpehörcsög egyedül szeret lenni, vagy társaságban?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten, egy csomó helyen, hogy az aranyhörcsögök csak egyedül szeretnek lenni, mert a természetben is egyedül élnek, és mindig el akarják zavarni egymást. Viszont van egy csomó kisemlős faj, ami depressziós lesz egyedül... A törpehörcsögökről nem találtam semmi ilyen típusú infót...
2009. márc. 22. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Ahőrcsőg nagyon is társas lény! Nekem van 50 darab! Nagyon vigyázz mert nagyon szapora! Sokat ellik!
2009. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baromság, hogy egyedül szeret élni az aranyhörcsög! :) Egyáltalán nem! Ők a természetben csoportokban élnek odukban! Mindenféleképpen tarts a törpehöri mellett társat is!
2009. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem csak egy van és jól érzni magát csak ha egyedül van mindig foglalkozz sokat vele !
2009. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég egy jól érzi magát így is
2009. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
csatlakozom az elöttem szólóhoz a törpehörcsög nem társas lény
2009. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van két aranyhörcsögöm egy ketrecben együtt (egy fiú meg egy lány) és nagyon jól megvannak.Szinte mindig összebújva alszanak.Csatlakozom ahhoz aki azt mondta hogy az aranyhörcsög társas lény!Igazad van.
2010. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!