Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög kibírja ha 3...

Törpehörcsög kibírja ha 3 napig egyedül marad otthon?

Figyelt kérdés
Persze víze lenne, meg magkeveréke.
2011. ápr. 19. 19:57
1 2
 1/13 Tom Benko ***** válasza:
Elméletileg ki, de én azért nem hagynám magára.
2011. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
elegendő vízzel és maggal kibírja pár napig.igazándiból csak az alomcsere a lényeges.de 3 nap nem hiszem hogy olyan veszélyes lenne.
2011. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
nálam egy hétvégét simán kibír vízzel, magpogácsával meg plusz magkeverékkel.. almot én havonta szoktam cserélni kb, és nem büdös meg semmi baja sem lesz tőle..
2011. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kibírja, még tovább is. Víz , magok, mi amikor utazunk és pár napra magukra maradnak, akkor szoktunk még egy megtisztított egész almát is berakni nekik, jól elvannak vele:) emellett egy szál fürtös kölest is bedobunk nekik, tudod azt amit a papagájoknak szoktak venni, hát ezek imádják, és így nyugisak vagyunk, hogy jól ellesznek, és eddig tényleg jól el is voltak , egyszer volt, hogy elfogyott a vizük, vagy elfolyt, akkor is kihúzták, mert az alma ott volt megmentőnek.
2011. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Micsoda??? Havonta cseréled az almát?? Nekem ne mondd, hogy nem büdös mert nem hiszem el, én öt naponta cserélem, igaz kettő van, de rohadt pisi szag van már addigra.Takarítsad ha már felelőséget vállaltál egy állatért.
2011. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*almot
2011. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Én hetente az egészet, 2 naponta a pisi sarkot. Havonta az elég kevés!, még nekem is van szaga, szerintem neked is csak már nem érzed mert megszoktad...
2011. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én se hiszem el, hogy havonta elegedő lenne tisztítani az almot. A hörcsögpisi rohadt büdös.

Kérdezőnek: 3 napra szerintem otthagyhatod őket, sötétíts be, ahol vannak, és tegyél be kétszer annyi forgácsot, mint szoktál. Természetesen kajából is többet. Egy jó nagy marék fejes salátát, almát, meg magokat, plussz valami nasit is.

2011. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én van, hogy 2-3 havonta cserélem, az enyém egyáltalán nem büdös. A vízre nagyon nagyon figyelj, ha több ideig magára hagyod, legalább 2 nagy itatót rakj be. Kajának pedig rakj be 3 tele tálka magkeveréket (3 napra).
2011. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2-3 havonta????????? :OOOOOOOOOOOO

te jó ég....

na mind1

kérdező: szerintem kibírja, de mielőtt elmész jól etesd meg, és legyen elég magja!!! és sok vize. :)

Az één tengerimalacom eddig leghosszabb egyedül töltött ideje 2 nap volt, de tökre ki voltam, hogy jól van-e. :D

2011. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!