Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A húgomnak éjjel kimászott a...

A húgomnak éjjel kimászott a törpehörcsöge a terráriumából és azóta nincs meg. Lehet hogy kiszökött az udvarra, de az is lehet, hogy bent van. Ha bent bujkál valahol, hogy csalogassam elő? Van ilyesmi történetet a te höridről? Meglett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy zörgős reklámzacskót, és arra egy kis tálra kaját. Mikor falatozik a kajából, kénytelen lesz rámenni a zacsira, az csörögni fog, és ti meghalljátok. Vagy nekünk pl. volt, hogy beleesett a lavorba, és nem tudott kimászni.
2011. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutya nagyon ugatott aztán a szájában hozta a kiszáradt törpehöri(megitattuk és jobban lett amúgy azt hallottam h egy homokozó vödörre fektess (lépcsöszerűen) lécet és bele kaját így belemászik s nem tud kijönni:)
2011. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sokat segítettetek, mert meglett. Gondoltuk, hogy a szekrénysor mögött bujkálhat, ezért a szekrénysor két végéhez tettünk egy-egy szatyrot, rá a kaját és vártunk. Már tök sötét volt a szobánkban, és síri csend, mivel már pont aludtunk volna, és kb. olyan 23 óra körül hallottuk, hogy csörög, gyorsan ráborítottunk egy dobozt, és így meg tudtuk fogni. Szegény nagyon éhes lehetett már. De meglett. XD
2011. jún. 18. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is megszöktek a törpehörcsögeim, 2 napig voltak bent a házban kaja nélkül. kitámasztottuk az ajtókat, a bejárati ajtót mindig zártuk. 2 nap mulva este hallottam hogy az egyik kopogtatja az üveget (látta a kajás tálat) másnap a párja is ugyan ezt csinálta :D
2013. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!