Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen drága egy sün?

Miért ilyen drága egy sün?

Figyelt kérdés
szeretnénk venni egy sünit. Elkezdtük nézegetni az árakat és leesett az állunk. Nem gondoltam volna, hogy 18ezer forintba kerül...annyiért már kutyát is lehet venni Oo
2011. jún. 25. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy milyen érdekes lehet a süni. Talán mégsem mondasz le arról, hogy neked is legyen sünid:


http://www.youtube.com/watch?v=9OrLRioWoLE

2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
18 ezerért maximum selejt kutyát lehet venni szaporítótól papírok nélkül.
2011. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

azért drágák mert egzotikus állatok még itt. ://

és a tenyésztők se havi 1000 ftból jönnek ki ugye.. :DDD

amúgy meg kedves utolsó: kutyát lehet venni pl. egy fajtiszta németjuhászt. igaz mi ajándékba kaptuk mé anno. :DD de szegényt elkellett altatni mert áttétes volt ahogy az anyja is. ): ://

2011. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pont ez a lényeg, hogy öröklött betegsége volt, mert nem tenyészszemlés, betegségekre szűrt, törzskönyves kutya volt. Nem szabad szaporítótól kutyát venni. Menhely, vagy fajtamentők. Nem akartam belekeverni a sünis témába a kutyákat, de ha már egyszer valaki szóbahozta, akkor ne írjunk már hülyeségeket.

Sünire visszatérve :)

Ami viszonylag ritka, az mindig drágább.

2011. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
félre írtam ;) *öröklött betegségekre szűrt szülőktől származó
2011. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!