Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinaljak a gorenyemel,...

Mit csinaljak a gorenyemel, mert nagyon harapos?

Figyelt kérdés
Kiprobaltam azt is hogy meg pockolom az orat de semi ugyan ugy harap.Mit lehet csialni?
2011. júl. 1. 12:03
 1/4 anonim válasza:
Szia, ha nagyon harap , hagyd neki hogy harapjon, de ahogy megharap valamit üss az orrára(vagy a fejére)ahányszor csak megharap valamit.1-2 nap után megszokja, de fontos hogy mindig üss rá!!! ne sajnáld, mert így fogja megtaniulni nem mondom mert kiröhögsz/f
2011. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

verd ki a fogát!!!!

csorba lesz oszt akkor majd nem harap..

2011. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell ütögetned meg a fogát se kiverned. A görényekhez csupán sok türelem és idő kell, minél többet foglalkozol vele annál barátságosabb lesz. Nem tudom mennyi idős a görid, de az enyém kölyök korában volt nagyon harapós. Mindig kesztyűvel fogtuk meg, hogy ne fájjon, ha belénk harap, aztán kézzel is hozzáértünk. A göcik megérzik ha félve nyúlnak hozzájuk és annál csábítóbbak lesznek számára az ujjaid. Határozottan és nagyon sokszor fogdosd, nyomkodd, szeretgesd, egy idő után már nem fog megharapni. Nálunk a családban csak nekem engedi meg a görény, hogy játsszak vele, mert velem van a legtöbbször. Ha semmi javulás nincs, akkor én azt olvastam, hogy pl. erőspaprikával kendd be a kezed és ha belédharap akkor rögtön kiköpi. Vagy engedd, hogy megharapjon, de semmiképp se rántsd ki a kezed a szájából, mert úgy nem fogja elengedi. Inkább nyomd lentebb az ujjadat a torkán és akkor elkezd köhögni és elereszti a kezed. Ha ezt többször megismétled akkor tudni fogja, ha harap akkor öklendezik --> "és ez nekem rossz, többet nem csinálom."
2011. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosz megprobalom.
2011. júl. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!