Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Voltunk tegnap az állatorvosná...

Voltunk tegnap az állatorvosnál. És 1 tengeri malacom és 1 hörcsögöm van. Milyen zöldséget és gyümölcsöt lehet nekik adni?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta hogy ne adjunk nekik zöldséget gyümölcsöt csak magot és szénát mert has menése lesz mind kettőnek ... "-.- (pedig a malackám már 3 éve azon él)
2011. júl. 2. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Google a barátod, nézz utána, a dokidat meg cseréld le.
2011. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármit, amit megesznek és nem K-val kezdődik. Azok fújnak. Karalábé stbstb. Őrült doki, az én patijaim igénylik a fincsi zöldségeket és gyümiket. A hagymát IMÁDJÁK! De hogy miért....?!
2011. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne adj neki gyümölcsöt, zöldséget...........?? Őrült ez a doki..........?? Mehet neki ami nem "K" betűs!!! :D
2011. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen én is ezt gondolom
2011. júl. 2. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én malackámnak sok zöldet adtunk, és sajnos hasmenésben halt meg..:( , pedig infúziót is kapott,de nem élte túl. Főleg szénát és magot adjatok, de lehet kevesebb mennyiségben zöldet is nyugodtan.
2011. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hörcsögöm van. 15 éve mindig is voltak hörcsögeim.

Az a doki egy hülye!

Minden zöldséget és gyümölcsöt adhatsz a hörinek. Kivétel amit NE ADJ: káposzta, krumpli nyersen, citrom, hagyma, retek, karalábét se nagyon

Az enyém kap: alma, szőlő, sárgarépa, saláta, uborka, paprika, paradicsom, dinnye, cseresznye, banán, mandarin, kis narancs...stb. Én mindent meghámozok neki és jól megmosom, cseresznyéből a magot kiszedem.

Szóval nagyjából ezeket kapja zöldség és gyümölcsök terén.

2011. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :))
2011. júl. 2. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
És mindenképp adj neki vizet, sokan azt hiszik, hogy a höri nem iszik. (remélem ezt nem mondta az állatorvos) mazsolát is lehet adni, és az enyém nagyon szereti a lenmagot (töret változatban), a tökmagot. ezek nem mindig vannak benne a keverékben, de külön meg lehet venni, nem drágák. csak vigyázz, hogy natúr legyen, ne sós és ne pörkölt. A malacot nem tudom, nekem csak hörim van!
2011. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!