Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaphat az aranyhorcsog huzatot...

Kaphat az aranyhorcsog huzatot es ha igen, hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a horcsogomnek tegnap feldagadt a bal pofija, de nagyon csunyan es nedvezik a szeme. mi lehet a baja? mit tehetek, hogy megmentsem?
2011. júl. 4. 10:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mostmar nem csak a bal podija, hanem a jobb felen a nyaka es a laba kozt is van egy nagy dudor, daganat, egy nap alatt nott oda.
2011. júl. 4. 11:11
 2/11 Falun ***** válasza:

szerintem vidd el állatorvoshoz ha nagyon szereted.

tippet adni és találgatni lehet, de az neki nem segítség!

2011. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A huzat az, amikor a lakásban keresztül fúj a szél, a hörcsög nehezen kaphatja el. Megfázhat, meg lehet csomó légúti betegsége, ha ez érdekel.

Én a helyedben már rég a dokinál lennék vele, nem itt kérdezgetném, hogy mi baja a lassan kétszeresére növő hörimnek.

2011. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak panikoltam, meg mindig a pofija a duzzadt, a masikat beneztem ijedtemben. Amugy meg egy kisvarosban lakok , ahol a horcsog kartavonek szamit nem haziallattnak, es az allatorvostol inkabb azt kerdezik, hogy hogy lehet kiirtani oket, nem megmenteni!

Amugy ezt kiveve korahoz kepest mozgekony es rendesen eszik.

2011. júl. 4. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudnál róla küldeni egy képet? Lehet, hogy valami betegsége van, az is lehet, hogy beszorult valami a pofazacskójába, és begyulladt. A szemére sem tudok mit mondani, az lehet a huzat miatt, mondanám, hogy kamillázd, de amíg nem látom, hogy mi a baja, lehet, hogy többet árt, mint használ.
2011. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom! kuldom a kepeket:

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 5. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Ó, szegényke, a kis csapzott. Ebből doki lesz, valószínűleg tályog keletkezett egy beszorult magtól, vagy valamitől. Ez el is fertőződött, az húzódott rá a szemére. Ez kifakadna magától, de az nagy roncsolást okozna, és nagyon elfertőződne az egész pofija. Esetleg egy hígított betadine-oldattal letörölgetheted neki, de arra vigyázz, hogy a szemébe ne menjen. Enni tud?
2011. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget! Megprobalom a kenocsot, es hatha kapok olyan dokit is aki szoba all velem.

Nagyon koszonom

2011. júl. 5. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz?
2011. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz vele, o is azt mondta, hogy joddal kenjem, de sajnos kiderult , hogy daganat es csak rosszabb lett, ugyhogy ma el kellett altatni szegenyket:(
2011. júl. 8. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!