Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig gömbözhet a hörcsögöm?

Meddig gömbözhet a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
A 4 hónapos aranyhörcsögömnek vettem egy gömböt amibe ha belerakom szalad és közben gurul a gömb ( itt egy youtubes videó: http://www.youtube.com/watch?v=98M1mqKGJJc )! nagyon cuki csak nem tudom mennyi idő alatt fárad ki:SS meg hogy utána szabad-e neki vizet adni. help pls!!
2011. júl. 5. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hörid elfárad azt észreveszed.:) akk már nem gurul, inkább csak ül a gömbben.Vizet állandóan lehet neki önitatóban adni.
2011. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kaszii válasza:
kb 15 perc, de úgyis észre fogod venni mikor kifárad :DD puszilom a hörid :DD
2011. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de nem tud megállni:DD

a videón nem az én hörim van:)) de köszöni a puszit:DD

2011. júl. 5. 20:44
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy itatót is vettem de nem akar belőle inni.. hogy szoktassam rá?
2011. júl. 5. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kell rászoktatni majd rájön magátol, de am ha elég gyümije van nem fog annyit inni

1.vok

2011. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mennyi idő emíg rájön?? félek hogy szomjanhal
2011. júl. 6. 15:13
 7/7 anonim válasza:

Attól függ, hogy mikor löki meg azt a kis golyót, és kap egy zuhanyt emiatt. : DD (Általában nem inni próbálnak először)

De ha elég zöldséget, gyümölcsöt kap, víz nélkül is jól megvan. Az én törpehörim például 3év óta csak fürdésre használja az itatóját. xD

2011. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!