Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz vmi baja az anya hörinek,...

Lesz vmi baja az anya hörinek, ha rögtön elveszem tőle a piciket?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy felnevelje, mert úgy nem tudom eladni, de pókkajának megvennék. Kegyetlen dolog, de ilyen az élet.
2011. júl. 5. 20:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
az
2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell eladni, állatkereskedésbe is viheted.
2011. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

az anya megvédi őket!! meg fog harapni!!!

ja és HOGY LEHETSZ ILYEN KEGYETLEN???!!

ha hagyod h felnevelje őket ...

akk fogadni merek h lesz gazdijuk. pl megkérdezed egy állatkereskedésben vagy a netre felraksz egy hirdetést!

ja és ha télleg nem találnál nekik helyet akk a [link] -nál bizti h beveszik őket.

ha meg pókkajának szeretnéd eladni akk TELJESEN IDIÓTA VAGY!!! (ezer bocsánat de nem öleheted meg őket!!!!!!!!!!!!!!!!)

2011. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Hogy te mekkora szerencsétlen, szívtelen barom vagy! Ha nem akarsz almot, nem kell a nőstényt pároztatni. Amúgy kb. három hét, amíg egyáltalán az anyjuk megtűri őket, utána elajándékozhatod vagy eladhatod őket. Mi az, hogy nem tudod őket eladni? De, el tudod! De te inkább szegény höriket eladnád pókeledelnek? Van neked szíved, te idióta????

Amúgy azt nem tudom, lesz-e baja, de el tudom képzelni, hogy neki is begyulladhat az emlője, mivel ugye szoptatná a kicsiket, de te elszakítod a kölykeitől. Minek neked kisállat??? Kegyetlen az élet? Ja, neked is kívánok hasonló jókat.

2011. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kaszii válasza:
75%
Te normális vagy? Kishörcsögöket pókkajának???? nekem is van arany hörcsögöm... téged kéne odaadni a póknak...
2011. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Lesz baja,nem tud szoptatni,begyulladnak a bimbói


el tudod adni a kicsiket is,nem pókkajának,hanem kedvencként


remélem felfordulsz vagy megtámad egy medve és átérzed milyen amikor téged esznek meg

2011. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Szívtelen barom.


Erre csak ezt tudom mondani. Eszedbe ne jusson pókkajának eladni a piciket !!

2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy az újszülött csupasz, bab nagyságú hörcsögöt adják kajának, vagy már nagyobb kölyköt, ami már szőrös és a szeme is nyitva van. Az már tényleg durva. Bár én egyiket sem adnám oda.
2011. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet baja, de nem valószínű, állatkereskedésben is gyakran végzik így a nem kellő kishörcsögök. Azért figyelgesd majd pár napig.
2011. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

aloe.vera

lesz-e baja? Áhh,dehogy. Csak tejlázban elhalálozik. Semmi több

2011. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!