Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malik tudnak úszni?

A tengeri malik tudnak úszni?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom,és kíváncsi vagyok,hogy tudnak-e úszni.Tudom,hogy nem ezért hívják így. A sajátommal nem merem kipróbálni.
2011. júl. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden állat tud úszni, ha muszáj. Az más kérdés, hogy vajon szeret-e, ki kell próbálni, óvatosan szoktatgatva.
2011. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tud úszni ha rá van kényszerítve, de utálja..
2011. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy videó, ahogy a patkányt vízhez szoktatják, ez nálam bevált malackával is, szereti a vizet, van egy kis tálkája, ha melege van. belemegy, de ez mondjuk nem úszás, csak pancsolás. De egyszer a fürdőkádban körbe-körbe úszkált, ha elfáradt megállt, és csak lebegett:) Nem akart menekülni, de ezt nagyon sokára csináltam csak meg, úgy, hogy tudta, bennem bízhat, és biztonságban van mellettem. Már sajnos nem él. http://www.youtube.com/watch?v=7end071b3zA ez a videó
2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek mondom:Én se akarom ezzel "kínozni",csak tudni szerettem volna,hogy valaki rászánta-e magát,hogy beteszi a maliját úszni a kádba.Egyébként köszike a válaszokat,videókat!
2011. júl. 8. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!