Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak mire van...

Tengerimalacnak mire van szüksége?

Figyelt kérdés
Minek örülne? Ti mit raknátok be a terráriumába?
2011. júl. 7. 22:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

mi az h nem tudjátok megoldani hogy legyen társa?? (talán a marson laksz vagy mi ?? :D :D )

és a terrárium mekkora??

ja a terrárium azért nem jó mer nem szellőzik kellőkepp és a szagok benn ragadnak , ja meg nemm hall rendesen ki belőle

2011. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
köszi a sok jó ötletet! valaki árulja el miért nem jó az üveg, mert kezdek aggódni :S
2011. júl. 7. 22:54
 13/26 A kérdező kommentje:
köszi a sok jó ötletet! valaki árulja el miért nem jó az üveg, mert kezdek aggódni :S egyébként miután az első állatka elpusztult, boldogult amásik egyedül?
2011. júl. 7. 22:55
 14/26 anonim ***** válasza:

monndom h befüllled és ne hall benne.... meg a szagok nem mennek ki

ÉS VEGYÉL MELLÉ MÉG 1-ET

2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

semmiképp nem jó neki egyedül.

ha fiú a malacod (és nem szeretnél szaporulatot ) akk vegyél mellé egy 4-6 hetes FIÚ malit

ha meg lány (és nem szeretnél szaporulatot) akk meg vagyél egy teljesem mindegy milyen korú LÁNÍ MALIT:)

2011. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

áá bocsánat kétszer küldtem el.. hülye vagyok én ehhez.. :D

neeeeeeeem én abszolút földi vagyok, csupán a terrárium kicsi 2 malacnak :) de ha a terrárium úgyse jó.. de lehet hogy nem vagyok tisztában a terrárium fogalmával, de az ugye az ami egy nagy üveg téglatest, csapán az egyik lapja hiányzik (teteje) azon rendesen tud szellőzni nem? van más is aki hasznosnak talűlta a vécét? félek hogy enmm használná :/

2011. júl. 7. 22:58
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagymami csokis sütijének nagyon örülne.
2011. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem jó a terrárium mert a ketrecben oldalról is jön a levegő,vagy nem tudom

de azt eleve nem malacnak találták ki szal...

2011. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
bocsánat mire elküldtem az előző előtti kommentet már válaszoltál csak azt még nem láttam :)
2011. júl. 7. 23:01
 20/26 A kérdező kommentje:
igazából van egy terrárium csak abba a kopasz patkány lakik, és nem akarom kilakoltatni. de akkor lehet hogy veszek még egyet. :)
2011. júl. 7. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!