Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak mire van...

Tengerimalacnak mire van szüksége?

Figyelt kérdés
Minek örülne? Ti mit raknátok be a terráriumába?
2011. júl. 7. 22:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

igen aza terrárium aminek a teteje hiányzik

ja és a wc-t nem fogja használni

és azért nem szellőzik mert az üveg magas és a teteje alatt kb 5 cm-vel még szellőzik de lejjebb mér beragad a szag a pára... és az ürülékéből felszálló gáz... (eza gáz a malacok tüdejére veszélyes és az életébe telhet)

2011. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem használja a wc-t és már nagyon-nagyon-nagyon rég takarítottam.Mindennap kitakarítom a wc-jét és akkor tökéletes.Máshol nincs egy darab kaki sem,ha kell neki akkor megfogja oda sétál és belekakil.Ő is tudja hogy mennyivel jobb az ha egy helyen van a kaki(ahová nem fekszik)és minden tiszta körülötte.
2011. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

sztem a vaterán tudsz venni egy megfelelőt (ketrec) : [link]


[link] (tudom az alja nem szép de azon úgyis alom van)


[link]


[link]

2011. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
a 3. naggyoooooooon jóóóóóóóóóóóóóó és olcsó
2011. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kell neki egy nagy ketrec,amiben rendesen tud szaladgálni.( terráriumot nem javasolnám,meg tisztitani is nehezebb) Etető+száraz táp,itató és mindennap cserélj vizet !! Sose legyen üres az itatója. Adhatsz neki sárgarépát,uborkát csemegeként.Mindig legyen szénája,de figyelj,hogy sose legyen poros,koszos.Kell neki egy kis kuckó,az enyémnek faháza van,és jó is mert azt rágni is tudja.Forgácsból és mindig pormenteset válassz,mert viszketni fog mindene.

Ha kisfiú akkor vegyél mellé még egy fiút társnak.Ha lány akkor lány.Lány+fiú párosítás nem jó,ha csak nem akarsz folyamatosan kis malacokat ápolni.

2011. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Amit eddig írtak az mind jó. De tényleg tartsd szemelőtt hogy nehogy terráriumban tartsd!!! Csakis ketrecben. És megeszi simán a füvet, de ne ojan helyről szedd a füvet ahol sok az autó!! Ja és a szénát ne úgy vedd, hogy azt adod enni, hanem hogy alá rakod, közepesen vastagon-vastagon! Ja és a búvóhely mindennél fontosabb!! Emelett társas lény, miért nem tudsz 2-őt tartani? Nem olyan drága egy nagy ketrec, egy malacka meg végképpnem!!
2011. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!